Wpis z mikrobloga

Z tymi markowymi ubraniami to jest tak, że musisz płacić dużo więcej za tę samą jakość tylko dlatego aby móc reklamować producenta np. "Tommy Hilfiger"


@Yossarian00: niestety producenci tanich ubrań praktycznie zawsze na metce okłamują, polecam prownac jakosc z ZARA czy ralphlauren
@devopsiak: serio jestes taki oświecony i zwracasz uwagę na to co ktoś zakłada na siebie i jeszcze o tym piszesz durny wpis, robiac z siebie ch0j wie kogo bo zarabiasz iles tam K a ubierasz sie w tanie rzeczy? jestes wiekszy wiesniak niz ten gosc
To nie jest wcale dziwne. Jak się spojrzy na najbogatszych ludzi, to oni często są ubrani w ubrania basic, bez napisów i logówek. Pomijam spotkania biznesowe.


@Ca_millo: taki Zuckerberg jest znany z takiego ubioru, tylko potem okazuje się, że jedna prosta koszulka bez wzorów ani widocznego loga jaką nosi kosztuje kilkaset dolarów. Przy takim poziomie dochodów nie bardzo mu robi różnicę czy wydaje 500$ czy 25$ na t-shirt. Nie zdziwiłbym się
Jak się spojrzy na najbogatszych ludzi, to oni często są ubrani w ubrania basic, bez napisów i logówek.


@Ca_millo: Aha. Masz tu przykład sweterka "basic", pewnie jakiś tani, bo krój jak po dziadku i bez loga adidasa na całe plecy, to nawet nie widać czy oryginalny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bogaci ludzie nie kupują rzeczy na pokaz, ale kupują rzeczy dobrej jakości i takie rzeczy też są
KEjAf - > Jak się spojrzy na najbogatszych ludzi, to oni często są ubrani w ubrania b...

źródło: image_2023-05-25_121043260

Pobierz
serio jestes taki oświecony i zwracasz uwagę na to co ktoś zakłada na siebie i jeszcze o tym piszesz durny wpis, robiac z siebie ch0j wie kogo bo zarabiasz iles tam K a ubierasz sie w tanie rzeczy? jestes wiekszy wiesniak niz ten gosc


@zwyklyczlek: tak, wyobraź sobie, że od tego jest forum dyskusyjne żeby dyskutować na różne tematy. Niesamowite co?
można sobie pożartować, ale jednym z moich głównych PIERWSZYCH kryteriów przy szukaniu ciuchów jest brak jakichkolwiek logo, napisów, nadruków.

Czasem się nie da to ostatecznie mogę zaakceptować jakieś mikro logo hilfigera, ale jak widzę te wielkie napisy HUGO BOSS i tą miniaturkę lagerferda to mam odruch wymiotny.

@devopsiak: Wyobraź sobie, że dobry smak i jakiś niewybrakowany gust nie jest absolutnie skorelowany z zawartością portfela, za to pycha i bucowatość jak widać
Ja, prawie 30k na łapę programista: cyk pięciopak białych tshirtów z reserved


@devopsiak: Tak to dokładnie jest.

Na parkingu dużego korpo gdzie pracuje pare tysięcy #programista15k i pewnie spokojnie kilkuset 30k i 50k stoi cała masa taniego i starego złomu w których zazwyczaj jeszcze grzebią wieczorami żeby to jeździło. No i oczywiście wszyscy wyglądają tak że żul na parkingu to nawet nie podchodzi bo sam nie wie kto by miał kogo
@devopsiak: rozsądni ludzie wiedzą, że nie szata zdobi człowieka.
Nierozsądni są jak ten magazynier lub będą coś burczeć o gramaturze w koszulce robionej fabrykę obok, na drugą zmianę, przez tę samą Vidziwiatrę Bangkokakę Bawełniakę.

Pozdrawiam.
Bogaci ludzie (i nie mam tutaj na myśli aspirujących lub stylizujących się na bogatych) noszą ubrania marek, które nie umieszczają widocznego logo, a charakteryzują się wysoką jakością wykonania, odpowiednim dopasowaniem i bardzo wysoką ceną.


@Marsjannno: No i czym oni się różnią od tych łebków co to świecą po oczach markami z napisami? De facto niczym. To jet zabawne jakim prostakami pozostają ludzie, dla których jednym spiritus movens w życiu jest pieniądz
@devopsiak: nie wiem jak to jest, po prostu niektorym zawsze bedzie brakowac pieniedzy niezaleznie ile zarabiaja, a innych na wszystko stac mimo ze nie zarabiaja duzo. Zasadnicza roznica zapewne jest w fakcie posiadania samochodu, bo jednak generuje to od gnoma wydatkow. Ale tez liczy sie np. ile jesz i co (jak wydajesz pol pensji na slodycze, pizze, albo alkohol to nie dziw sie ze brakuje). No i jak wynajmujesz mieszkanie to