Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że postrzega się Inceli i blackpillowców jako zagrożenie, robi się dokumenty i są postulaty feministek, żeby ich nadzorować, a gdyby to kobiety miały władzę nad światem to faceci poniżej 180 wzrostu byliby pod pierwszym nadarzającym się pretekstem torturowani i rozstrzeliwani publicznie.

Można oszukiwać się do woli, ale kobiety są znacznie bardziej zezwierzęcone i skupione na atrakcyjności, a facetów nieatrakcyjnych nienawidzą. Jak facet widzi brzydką kobietę to czuje lekką awersję i chęć ulotnienia się.

Jak kobieta widzi nieatrakcyjnego faceta, zwłaszcza drobnej postury to czuje niezrozumiałą frustrację, nienawiść, chęć mordu i zmiecienia go z powierzchni ziemi.

Gdyby feministki dostały władzę to wbrew deklaracjom nie przemocowcy ociekający testosteronem byliby eliminowani tylko faceci nieatrakcyjni poniżej 180 pod najblahszymi pretekstami.

Gdyby taki podszedł do kobiety na bliżej niż 3 metry to służby by go paralizatorem potraktowały.

#redpill #blackpill #feminizm #pieklomezczyzn #bekazlewactwa #tinder #zwiazki #przegryw #incel #wzrost #rozowepaski #mgtow #kobiety #s--s #normictwo #spermiarzalert #chad #chadowezycie
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale ten syf obecny to tworzą faceci facetom. Większość rządzących, szczególnie u szczytu władzy, to mężczyźni. W USA i w Polsce nigdy kobieta nie była prezydentem np. Gdyby była solidarność między mężczyznami zamiast rywalizacji o kobiety, to by nigdy one nie miały nic do powiedzenia. Mężczyźni są tak samo zezwierzęceni. Popatrz na te tabuny simpów, jak się poniżają aby mieć (w ich mniemaniu) dostęp do wszystkich waginy. Gdyby każdy mężczyzna był aromantyczny/aseksualny
  • Odpowiedz
@blargotron: Nie wiem, ja jestem facetem i nie źycze brzydkim kobietom śmierci, bólu i zniknięcia ze świata tak jak życzą kobiety nieatrakcyjnym facetom i tylko szukają na siłę potwierdzenia, że są źli, żeby było uzasadnienie by życzyć im jak najgorzej.
  • Odpowiedz
@blargotron: Dowody? To wystaw się na 100 interakcji społecznych i poobserwuj sobie jak kobiety odnoszą się do facetów atrakcyjnych i nieatrakcyjnych, słabych i silnych.

Gdy trafia się dobrze zbudowany, postawny, silny psychicznie i fizycznie samiec alfa to nawet kobieta obsługująca w sklepie zrobi wszystko, żeby wyszedł w dobrym humorze. Jak przyjdzie klient nieatrakcyjny, poniżej 180 to będzie tak się zachowywać w stosunku do niego, żeby jak najbardziej zwiększyć prawdopodobieństwo, że
  • Odpowiedz
@Ynfluencer:
Na razie to widziałam tu wpisy ze screenshotami jak faceci piszą do samotnych matek, albo otyłych dziewczyn jakieś teksty, które mają na celu je upokorzyć. Nie widziałam natomiast screenshotu, na którym dziewczyna zaczęłaby konwersację tylko po to, żeby zrobić przytyk odnośnie wzrostu rozmówcy.
Wygląda na to, że osobników, których nie uważają za atrakcyjnych, zwyczajnie ignorują.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ynfluencer
Moim zdaniem to trochę przesadzone, rzeczywiście niskich i słabo zarabiających facetów traktuje się teraz tak jakby nie istnieli, ale nikt raczej im krzywdy nie chce robić i nie czuje nienawiści, chyba, że się mocno narzucają
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: xD troche przerysowane ogolnie pod narracje, ale znam osobiscie kilka tak dosadnie szkaradnych kobiet. Ze nikt by ich nie dotknal zapewne z was, i ja tez nie. Ale patologia to patologia i nie ma ona plci, ogolnie to obcy ludzie w necie, znajomi z osiedla zycza im smierci, zeby sie zabily, bo sa tak okropnie brzydkie, doslownie mowia im takie rzeczy ze psycha siada jak sie tego czyta. Mi
  • Odpowiedz
@WielkiNos @Ynfluencer @Invisiblinio @blargotron @jestem_tunowy @not_enough

Generalnie op ma rację. Przykłady? Idzcie do szkoły i zobaczycie jak dziewczyny traktują brzydszych kolegów z klasy, takich ktorzy nie odzywają się do nich i nawet nie patrza w ich stronę. Udawanie odruchów wymiotnych to jest codzienność.
Ile razy widziałem jak grupka dziewczyn się wita z grupką kolegów ale tylko z tymi ładniejszymi, bo tym brzydszym to ręki nie podadzą.
Oderotna
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: Mało atrakcyjny samiec zabiera zasoby które mógłby wykorzystać CZAD. NATURA. Niby trochę serio, może nie, może ktoś mnie nazwie skrajnym idiotą, może ty trochę przesadziłeś, ale ogólnie takie zachowanie ma swoje źródło w jakichś atawistycznych instynktach
  • Odpowiedz