Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że postrzega się Inceli i blackpillowców jako zagrożenie, robi się dokumenty i są postulaty feministek, żeby ich nadzorować, a gdyby to kobiety miały władzę nad światem to faceci poniżej 180 wzrostu byliby pod pierwszym nadarzającym się pretekstem torturowani i rozstrzeliwani publicznie.

Można oszukiwać się do woli, ale kobiety są znacznie bardziej zezwierzęcone i skupione na atrakcyjności, a facetów nieatrakcyjnych nienawidzą. Jak facet widzi brzydką kobietę to czuje lekką awersję i chęć ulotnienia się.

Jak kobieta widzi nieatrakcyjnego faceta, zwłaszcza drobnej postury to czuje niezrozumiałą frustrację, nienawiść, chęć mordu i zmiecienia go z powierzchni ziemi.

Gdyby feministki dostały władzę to wbrew deklaracjom nie przemocowcy ociekający testosteronem byliby eliminowani tylko faceci nieatrakcyjni poniżej 180 pod najblahszymi pretekstami.

Gdyby taki podszedł do kobiety na bliżej niż 3 metry to służby by go paralizatorem potraktowały.

#redpill #blackpill #feminizm #pieklomezczyzn #bekazlewactwa #tinder #zwiazki #przegryw #incel #wzrost #rozowepaski #mgtow #kobiety #seks #normictwo #spermiarzalert #chad #chadowezycie
  • 71
@Szalom Bzdura. Nie chodzi o żadne zasoby. Zgodnie z twoim tokiem myślenia, ludzie nie przejmowali by siechorymi i słabymi, a tak nie jest.
W ludzkim gadzim mózgu nie ma takiego zagadnienia jak "zasoby"
@not_enough: @Hopsa @tomek001Hej @Szalom

Są takie atawistyczne mechanizmy, ale dla zachowania pozoru musi być pretekst.

Jak nieatrakcyjny facet jest dobrym człowiekiem to kobiety czekają tylko aż zrobi jedną złą rzecz, żeby mieć już uzasadnienie dla traktowania go jak gofno.

Tak jak naszpikowany testosteronem, wysoki przemocowiec w tatuażach zrobi 1000 złych rzeczy np. leje ją, pije, policja go zawija to i tak ona szuka tej jednej dobrej, żeby uzasadnić, że jest dobry.
@SPACE_MARINE: Sieroty to przedłużanie gatunku i tak dalej, trzeba o nie dbać. Co do niepełnosprawnych to fakt przeszliśmy długą drogę, z sierotami w sumie też, bo u zwierząt słabsze jednostki idą na stracenie żeby nie przekazywać słabych genów dalej, a samce też nie chcą wychowywać cudzych potomków. Więc nie mówię że jesteśmy w stu procentach zwierzęcy, ale jakieś atawizmy właśnie zostały, i mężczyźni przez stado zwane ludzkością nie są rozważani w
@Szalom Powiedziałeś wprost o zasobach więc się teraz głupio nie tlumacz.
Zasoby i geny to dwa oddzielne zagadnienia, wiec twoje wywody o sierotach czy niepełnosprawnych nie wnoszą kompletnie nic do dyskusji.
@tomek001Hej: Nieatrakcyjnych się nie friendzonuje tylko wyklucza ze swojego grona przez wyśmiewanie, gnojenie i dobicie psychiczne. Tutaj działają instynkty pierwotne kiedy posiadanie w danej grupie słabego samca skutkowało zagrożeniem dla całej grupy- stada, więc trzeba było się go pozbyć- zabić lub wyrzucić. Sama obecność przegrywa dla kobiety podświadomie obrzydza ją i daje złe uczucie, dlatego normiki i dzieci od najmłodszych lat gnębią przegrywów w szkole, a później w swoich grupkach koleżeńskich.
@Nowystaryziel: Mój kumpel dorwał się kiedyś do pamiętnika swojej siostry, a tam opisywała dlaczego rzuciła swojego chłopaka. I było coś w stylu.

Kur...kur...no dlaczego ten cholerny pokurcz nie może być kilka cm wyższy, przez to nie mogę nosić glanów. Dlaczego ten chooy jepany musi mieć te jepane 175 cm gnój jeden.

To może żałosne, ale widzisz jak wylała się pierwotna, naturalna, nieskrywana prymitywna nienawiść.

Kobiety nie mogą spokojnie spać, jeśli gdzieś
Jak kobieta widzi nieatrakcyjnego faceta, zwłaszcza drobnej postury to czuje niezrozumiałą frustrację, nienawiść, chęć mordu i zmiecienia go z powierzchni ziemi.


@Ynfluencer: Bzdura. Kobiety mają takich facetów zwyczajnie w dupie. Co nie oznacza, że podświadomie takich facetów nie lekceważą. Natomiast gdyby to sprowadzić do sytuacji, kiedy ktoś sfrustrowany może się wyżyć na drigim człowieku to tak, nieatrakcyjnemu i niskiemu facetowi dostałoby się bardziej. Ładni mają łatwiej.
@SPACE_MARINE: wiesz, kobiety patrzą z pogardą i sobie fantazjują o czym chcą, ale ostatecznie nie wprowadzają tego w życie, a faceci SERIO zabijają kobiety o 80% częściej niż kobiety facetów i do tego faceci biją przegrywow w szkołach, więc tu nie trzeba pier dolić o fantazjach :)
@Invisiblinio: 2 miechy temu był artykuł nt eksmisji facetów i 90% wyszło że były bez faktycznych dowodów +- bezprawne Ciekawe że to różowym przychodzi częściej do głowy wyp@dala? faceta na bruk bo jej się tak uwidział niż facetowi zabić dziewczynę nie? Taka logika i 0we poczucie moralności

@Hopsa
Pomijając tamte szmaty które filmowały filmiki z pobicia jakiegoś ziombla sprzed partu tygodni Bo ona się tylko paczą i są głupie i niewinne
@Invisiblinio: Nie zabijają, bo nie mają wymaganej przewagi fizycznej, ale za to ciekawe ile samobójstw sprowokowały, bo znam takie sytuacje, że chłopak gnębiony w szkole przez grupkę dziewczyn tylko dlatego, że ośmielił się być drobnej postury, nieśmiały, albo odstający od normictwa się powiesił.

Jak myślisz. Ile destrukcji i problemów sprowadza zakładanie takich grupek na portalach społecznościowych, że facet poniżej 180 nie ma podstaw do istnienia? I myślisz, że ktoś z tym
@Dlkvv: No tu bym się kłócił. Wszyscy faceci, których poznałem chcieli mnie tylko wciągnąć w rywalizację, której ja nie chciałem, stroszyli się, licytowali. Dlatego zadaję się już prawie tylko z kobietami, bo nie ma tego czynnika.

Moi kumple zawsze patrzyli na siłowni na sztangę ile ja zakładam i liczyli ile powtórzeń zrobiłem potem za wszelką cenę starali się zrobić więcej, nawet źle, ale byle przebić.

Non stop jakieś docinki, licytacja kto
@Invisiblinio: Najbardziej krzywdzą i kobiety i facetów te typy, których kobiety najbardziej gloryfikują, faceci psychopatyczni u władzy, nabuzowani testosteronem i siłą. Kobiety wydrapały oczy, gdyby ktoś takiemu misiowi coś chciał zrobić, bo to jej misiu..

Dlatego kobiety są odpowiedzialne za to zło. Np. władza dyktatorka przyciąga kobiety jak muchy, dlatego właśnie pojawiają się psychopaci i samce, którzy nie cofną się przed niczym. Potem są dyktatury i mordy. Można przeczyć do woli,