Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że postrzega się Inceli i blackpillowców jako zagrożenie, robi się dokumenty i są postulaty feministek, żeby ich nadzorować, a gdyby to kobiety miały władzę nad światem to faceci poniżej 180 wzrostu byliby pod pierwszym nadarzającym się pretekstem torturowani i rozstrzeliwani publicznie.

Można oszukiwać się do woli, ale kobiety są znacznie bardziej zezwierzęcone i skupione na atrakcyjności, a facetów nieatrakcyjnych nienawidzą. Jak facet widzi brzydką kobietę to czuje lekką awersję i chęć ulotnienia się.

Jak kobieta widzi nieatrakcyjnego faceta, zwłaszcza drobnej postury to czuje niezrozumiałą frustrację, nienawiść, chęć mordu i zmiecienia go z powierzchni ziemi.

Gdyby feministki dostały władzę to wbrew deklaracjom nie przemocowcy ociekający testosteronem byliby eliminowani tylko faceci nieatrakcyjni poniżej 180 pod najblahszymi pretekstami.

Gdyby taki podszedł do kobiety na bliżej niż 3 metry to służby by go paralizatorem potraktowały.

#redpill #blackpill #feminizm #pieklomezczyzn #bekazlewactwa #tinder #zwiazki #przegryw #incel #wzrost #rozowepaski #mgtow #kobiety #seks #normictwo #spermiarzalert #chad #chadowezycie
  • 71
@Ynfluencer: Gdzie widziałeś i w jaki sposób sobie kpiły z nich?

Nie raz widziałem jak kobiety bezpośrednio kpiły sobie z takich ofiar jakby to był worek ziemniaków, który można kopać i nic nie czuje.
@barteq999: Weź mnie nie dobija..po co mam losowe anegdoty z życia przytaczać, żebys potem się ze mną kłócił i i tak zaprzeczył. Naprodukuję się tylko, ty to wyprzesz i odpowiesz mi jakimiś bzdurami, gdy ja jestem całkowicie pewien w tej kwestii swoich racji, więc szkoda mi czasu na przekonywanie kogoś kto nie umie obserwować rzeczywistości.

Proceder przemocy wobec facetów jest zazwsze bagatelizowany i zamiatany pod dywan, albo wyśmiewany. Rzekoma "walka z
@Paula0404: Nie wiem jakie są badania, ale mi się kilka koleżanek przyznało otwarcie, że gdyby zostały napadnięte i zgwałcone, ale facet był atrakcyjny to by się cieszyły. I to laski, które się wzajemnie nie znają i nie mają nic wspólnego ze sobą. Ale w kwestii gwałtu i tak byłbym ostrożny z twierdzeniami, że przystojny gwałci to dla kobiety ok. Ja tego nie popieram. Natomiast wiem, że często kobiety wybaczają atrakcyjnym facetom
@Ynfluencer: Czyli przyznajesz mi rację, że takich badań nie ma. Chociaż w komentarzu do którego się odniosłam napisałeś, że gdzieś czytałeś takie badania. O to mi chodzi. Twoje zdanie to Twoje zdanie masz do niego prawo, ale nie przytaczaj badań, które nie istnieją.
A co do koleżanek to ja znam z kolei takie, dla których gwałt to gwalt, nie ważne czy zgwałci atrakcyjny czy nieatrakcyjny. Zarówno w moim jak i w
@Ynfluencer: Sorki nie do Ciebie to było. To nie Ty pisałeś, że czytałeś takie badania, ale jeden Pan tak napisał w wątku i z nim pisałam. Napisał mi gdzie mogę poszukać tych badań, szukałam bo mogą być bardzo interesujące. Jednak niestety nie mogę ich znaleźć, a szkoda.
@Paula0404: Nie wiem. Może są jakieś badania. Ja takich nie widziałem, ale może ktoś ma dostęp. Natomiast wiem, że kobiety odruchowo czują silna, wzbierającą pierwotną nienawiść na widok nieatrakcyjnych fizycznie i psychicznie facetów i tylko czekają na pretekst, żeby takowych zniszczyć. Potrzeba eliminacji ich genów z obiegu jest tak silna, że zrobią wszystko żeby taki się wymeldował ze świata.

Nawet jeżeli nigdy nie zrobił nic złego.
@Ynfluencer: Masz rację. Stąd te masowe morderstwa nieatrakcyjnych fizycznie mezczyzn przez Julki. A nie czekaj np Elliot Roger mówi Ci to coś?
Prawda jest taka, że atrakcyjne kobiety nic nie czują do nietrakcyjnych facetów bo mają ich gdzieś, mają swoje życie.
@Paula0404: Gdyby kobiety mogłyby to zrobić bez żadnej konsekwencji to uwierz mi, że w pierwszej kolejności wszyscy faceci poniżej 180 bez grubych nadgarstków i kości oraz z niskim poziomem testosteronu i dominacji zostaliby torturowani i rozstrzelani.

Wiadomo, że nie mordują z czystego strachu przed konsekwencjami. Natomiast wychodzą z siebie, żeby tacy faceci sami się wymeldowali co się skutecznie udaje, no i mają takich gdzieś dopóki takiego nie widzą.

Jak zobaczą to