Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że postrzega się Inceli i blackpillowców jako zagrożenie, robi się dokumenty i są postulaty feministek, żeby ich nadzorować, a gdyby to kobiety miały władzę nad światem to faceci poniżej 180 wzrostu byliby pod pierwszym nadarzającym się pretekstem torturowani i rozstrzeliwani publicznie.

Można oszukiwać się do woli, ale kobiety są znacznie bardziej zezwierzęcone i skupione na atrakcyjności, a facetów nieatrakcyjnych nienawidzą. Jak facet widzi brzydką kobietę to czuje lekką awersję i chęć ulotnienia się.

Jak kobieta widzi nieatrakcyjnego faceta, zwłaszcza drobnej postury to czuje niezrozumiałą frustrację, nienawiść, chęć mordu i zmiecienia go z powierzchni ziemi.

Gdyby feministki dostały władzę to wbrew deklaracjom nie przemocowcy ociekający testosteronem byliby eliminowani tylko faceci nieatrakcyjni poniżej 180 pod najblahszymi pretekstami.

Gdyby taki podszedł do kobiety na bliżej niż 3 metry to służby by go paralizatorem potraktowały.

#redpill #blackpill #feminizm #pieklomezczyzn #bekazlewactwa #tinder #zwiazki #przegryw #incel #wzrost #rozowepaski #mgtow #kobiety #seks #normictwo #spermiarzalert #chad #chadowezycie
  • 71
@Ynfluencer Może i solidarne wobec Ciebie ale gdybyś był mniej atrakcyjny to pewnie traktowałyby Cię jako creepa.

Non stop jakieś docinki, licytacja kto ma lepszą chatę, auto, dziewczynę.


No to raczej z nimi problem, a nie z Tobą. Może powinieneś poszukać lepszych kumpli?
@Dlkvv: Ale nie rozumiesz. To jest wpisane w naturę facetów. Ja zmieniałem towarzystwo 10 razy. Faceci mają ego i zawsze będą ze sobą rywalizować.

Do tego dramatu doprowadzają też kobiety, stawiając niebotyczne wymagania i wpędzając ich w kompleksy. Przecież ja wiem, że ta gra moich kumpli, który kogut ma większy grzebień wynikała z tego, że mieli biedni niskie poczucie własnej wartości, maskowane wysokim powierzchownym.

Dlatego jak widziałem jak mój kumpel dyszy,
@Invisiblinio: A co ma bycie patusem mentalnym do tego co napisałem? Tak działa organizm.

Facet widząc atrakcyjną kobietę o unormowanej masie ciała, symetrycznej twarzy, niezbyt wydatnym podbródku, optymalnego wzrostu, zdrowych zębach i cerze będzie na nią reagować. To hormony.

Tak jak kobieta na prymitywnego, ociekającego testosteronem samca, który budzi atawistyczny respekt i ma przewagę fizyczną i psychiczną nad większością przy czym psychika też jest bardzo ważna. Największe powodzenie mają psychopaci, bo
@Ynfluencer: ile znasz takich kobiet? bo ja żadnej
Zresztą, mordercami zazwyczaj nie są takie ociekające testosteronem samce, tylko tchórzliwe przegrywowe zwyrole, oglądam crime story i na końcu każdej historii są pokazane zdjęcia sprawcy. Rzadko są przystojni i dobrze zbudowani
ale ostatecznie nie wprowadzają tego w życie,


@Invisiblinio: Czego nie wprowadzają w życie? Sytuacje o których mówiłem nie istnieją? Nie zostały wprowadzone w życie? XD

faceci SERIO zabijają kobiety o 80% częściej niż kobiety facetów i do tego faceci biją przegrywow w szkołach, więc tu nie trzeba pier dolić o fantazjach :)


Z tym że twój argument to inwalida, bo facet nie zabija kobiety ze względu na to że jest kobietą
mordercami zazwyczaj nie są takie ociekające testosteronem samce, tylko tchórzliwe przegrywowe zwyrole


@Invisiblinio: No jasne, że brzydkie przegrywy gwałcą i mordują. A na dziwki nie chodzą wasi mężowie i tatusiowie, tylko także przegrywy. I cały świat masz ładnie uporządkowany. Jak w filmie.
Idź w odwiedziny i policz ile przegywów się naliczysz, a ile sterydów.


@SPACE_MARINE: patusy w więzieniu to często mordercy mężczyzn, rodzin, mordercy drogowi, wandale itp

Mordercy kobiet w filmach true crime to na zdjęciach zawsze trynkiewiczopodobne z wyglądu
@Invisiblinio

W filmach? A wiesz dlaczego w filmach? Bo brzydkim ludziom przypisuje się złe cechy charakteru.
Jeszcze raz ci mowię, odwiedź zakład karny i oceń kto tam siedzi, przegryw czy nabuzowany steryd.
Więc nadal sobie zaprzeczasz.

No to dla dominacji h gwałtów czy ze wzgleduna bycie kobietą? Twierdzisz że facet nie zabija faceta dla dominacji, tylko mysli sobie:
"O, jakis facet, to go zabiję"

A wiesz ze facet zabija rowniez 95% innych
@SPACE_MARINE: mówię o filmach DOKUMENTALNYCH. O wywiadach z ofiarami ktore przeżyly, o wywiadach z detektywami, rodzinami. W nich są pokazane prawdziwe zdjęcia i nagrania sprawców.

Mniej uratowało niż zabiło. niech faceci trzymaja sie 3km od kobiet i swiat bedzie wreszcie bezpieczny
@Invisiblinio: Zazwyczaj najbardziej atrakcyjne jest przedstawianie w dokumentach nawiedzonych, seryjnych morderców, którym puściła psychika, ale statystycznie uwierz mi, że gangsterzy, który mordują, handlują narkotykami, porywają dziewczyny do burdeli, wyłudzają haracze, długi, chronią tirówki przy drogach to nie są zakompleksione chucherka o złożonej osobowości tylko ociekające testosteronem, postawne, wytatuowane chłopaki.

I kobiety na to lecą. Uwierz mi, że tacy gangsterzy, kibole i oprychy nigdy nie mają problemu z loszkami i nie znajdziesz
@SPACE_MARINE: W przeszłości, gdy większość ludzi żyła w niedostatku, stosunek do ludzi starych i niepełnosprawnych nie był taki humanitarny jak dziś. Bywało, ze chłopi celowo zostawiali starszych czlonkow rodziny na zimnym, aby sie rozchorowali i zmarli. W ZSRR wojennych kaleków wysyłano do obozów, bo w miastach pogarszali humor zdrowym swoim widokiem. Dzisiaj żyjemy w czasach obfitości, wiec stać nas na humanitarne zachowania. Jednak gdy zasobów brakowało czasy dla słabych, chorych, niepełnosprawnych
@SPACE_MARINE: Przejrzałam to i nadal nie widzę tam, żeby były jakieś badania, że kobiety zmieniają zdanie odnośnie gwałtu/molestwiwamia w zależności od atrakcyjności partnera.
Weźmy taki przykład. Kobietę napada i gwałci człowiek w masce i według Ciebie jak ja zdejmie i okaże się że jest atrakcyjny to o a powie ,,hi hi nic się nie stało, może powtórzymy", a jak się okaże, że napastnik jest nieatrakcyjny to odrazu na policję poleci?