Wpis z mikrobloga

Cieszę się, że porzuciłem #android na rzecz #ios. Ładniejszy interfejs, świetna optymalizacja, bezpieczeństwo, lepiej działające i bardziej dopracowane funkcje i aplikacje. Brak bloatware. Super integracja z pozostałymi urządzeniami Apple. Częste aktualizacje i kilkuletnie wsparcie.

Pod względem hardware też jest TOP. Mega wydajność, bardzo dobry ekran, rewelacyjne aparaty. Dzięki energooszczędnemu procesorowi jeszcze nie zdarzyło mi się rozładować telefonu w jeden dzień przy intensywnym korzystaniu. Na uznanie zasługuje też Face ID. Sam telefon mocno trzyma wartość i jest na niego duży popyt, co jest zaletą przy ewentualnej sprzedaży.

Miałem ostatnio Pixela 7 Pro i to jest przepaść pomimo czystego Androida. W dawnych czasach kupowałem flagowce Xiaomi i Samsunga, na szczęście przyszedł rozum do głowy i nie zamienię już iPhone na nic innego.

#iphone #telefony #smartfon #apple
r.....n - Cieszę się, że porzuciłem #android na rzecz #ios. Ładniejszy interfejs, świ...

źródło: IMG_0120

Pobierz
  • 67
może chciałeś zapytać, czy da się je na domyślnej przeglądarce na Androidzie?


@Korda: nie

BTW. Czy na androidzie da się już blokować reklamy w całym systemie, bez roota?


a nie wiem, używam zdegooglowanego Androida jak człowiek i nie widzę reklam
@spiderpl ale dlaczego uważasz że jest wart połowę ceny?

Często możesz kupić iphona w dobrej promocji.

3.5 czy 4.5k za flagowca to tak dużo?

Nie musisz od razu kupować modelu pro ultra, bo podstawowy model, a nawet model wstecz też będzie działał bardzo dobrze.
@rawen: Nie wiem, miałam touch ID, teraz mam face ID i zdecydowanie lepszy był touch. Jak mam czapkę to telefon mnie nie poznaje. W maseczce też nie poznaje, a w przychodniach dalej je trzeba nosić i pilnują. A tak to o ile jeszcze android nie był bardzo zły (chociaż każdy telefon w miarę upływu czasu działał coraz wolniej, a nie ściągałam tam nie wiadomo czego, apek kilku używam i patrzę co