Wpis z mikrobloga

Cieszę się, że porzuciłem #android na rzecz #ios. Ładniejszy interfejs, świetna optymalizacja, bezpieczeństwo, lepiej działające i bardziej dopracowane funkcje i aplikacje. Brak bloatware. Super integracja z pozostałymi urządzeniami Apple. Częste aktualizacje i kilkuletnie wsparcie.

Pod względem hardware też jest TOP. Mega wydajność, bardzo dobry ekran, rewelacyjne aparaty. Dzięki energooszczędnemu procesorowi jeszcze nie zdarzyło mi się rozładować telefonu w jeden dzień przy intensywnym korzystaniu. Na uznanie zasługuje też Face ID. Sam telefon mocno trzyma wartość i jest na niego duży popyt, co jest zaletą przy ewentualnej sprzedaży.

Miałem ostatnio Pixela 7 Pro i to jest przepaść pomimo czystego Androida. W dawnych czasach kupowałem flagowce Xiaomi i Samsunga, na szczęście przyszedł rozum do głowy i nie zamienię już iPhone na nic innego.

#iphone #telefony #smartfon #apple
r.....n - Cieszę się, że porzuciłem #android na rzecz #ios. Ładniejszy interfejs, świ...

źródło: IMG_0120

Pobierz
  • 67
@Bardak: Ja mam wręcz odwrotne wrażenie, szczególnie z własnego doświadczenia. Jak ktoś jest rzeczywiście bogaty to nie ma takiej potrzeby lansu i wybiera to co mu faktycznie jest potrzebne. Przykładowo trudno jest prowadzić sensowny biznes, jeśli historia połączeń jest ograniczona do 100 ostatnich, Z drugiej strony, mamy osoby, które się kredytują na 3 lata na najnowszego iPhone'a 14 pro max, zarabiając minimalną krajową.
@p7rk co nie zmienia faktu, że jednak człowiek przy kasie, niezależnie skąd to w łapie iPhone. Widzę to po swoim biurze, praktycznie co gabinet to iPhony. kilka lat wstecz jak jeszcze były na topie to królowały Sony ze względu na dość elegancki wygląd. Chodzę na siłownię, to widać kto czym zajeżdża. Jak auto za ćwierć i więcej miliona to obowiązkowo iPhone z trzema obiektywami.
Ogólnie w korpo w którym pracuje [...] możemy sobie wybrać samsunga z Knox, iphona, motorolle


@promatiq: To jest zagraniczne korpo? Bo ich polityka bezpieczeństwa jeśli chodzi o smartfony wydaje się dosyć kuriozalna. Stawiać iPhone i Samsunga z Knoxem obok należącej do chińskiego Lenovo Motoroli, która nawet dla flagowców (Edge 30 Ultra) nie zapewnia comiesięcznych łatek bezpieczeństwa (tylko co 2 miesiące i to czasami jeszcze opóźnione) - dla mnie dosyć dziwne.