Wpis z mikrobloga

Ja 173cm wzrostu. Zakolak. Wątłej budowy fizycznej. Dziś wróciłem z mojego kołchozu po nocnej zmianie. Pracuje tam od... w sumie od kiedy pamiętam. To miała być moja pierwsza "prawdziwa praca" i odskocznia do lepszej. Zarobki chłopskie, polskie. Mieszkam z rodzicami. W zasadzie na wynajęcie pokoiku, by starczyło. Kawalerki już słabo. Mam swój pokój więc po co. Dokładam się do opłat. Auto też mam! Srebrny golf V 1.4 LPG. Jak go kupiłem bardzo się cieszyłem. To wersja 3 drzwiowa. Matka jak kupowałem jeszcze mówiła, że przy rodzinie lepiej 5d. Teraz już ze 3 lata nic nie mówi. W zasadzie wszyscy się pogodzili, że nikogo nie znajdę. Nie wchodzi się na ten temat jak, by nie istniał. Nie pocałowałem i nie ruchalem nigdy. Widziałem wielu młodych chłopaków którzy z mojego kołchozu się wybili. Nawet u nas zostawali brygadzistami i kierownikami. Ja zawsze na tym samym stanowisku. Żeby mnie zastąpić wystarczy 3 dni przeszkolenia. Wykonuje prosta powtarzalną czynność i to czasami się zamyśle i nawałę. Pasji aktualnie brak. Celu życia też. Muszę kupić buty na lato. Pozostały ubiór mam ze szmateksu. Nie kupiłem sobie nic nowego w życiu oprócz koszuli i garnituru na jakieś tam okazję. Nie mam komu się stroić. Znajomych brak. Zdaje sobie sprawę, że nie mam nic ciekawego do przekazania więc nawet się nie integruje w kołchozie. Cześć cześć i tyle. I tak z dnia na dzień dzieje się mój cud życia. #przegryw #zalesie
Bubsy3D - Ja 173cm wzrostu. Zakolak. Wątłej budowy fizycznej. Dziś wróciłem z mojego ...

źródło: temp_file.png7173198162717611133

Pobierz
  • 122
@Bubsy3D: Powiem ci tak. Można coś w życiu zmienić, ale to wymaga miesiący, lat trudu i cierpienia. Można się od razu poddać i powiedzieć: aaa inni wszystko mieli od razu, bez wysiłku; dla mnie to jest niemożliwe itd. itp. Ale wiesz co? To jest ŁATWIEJSZA opcja. Nie wymagająca wysiłku. Prawdziwy RED PILL jest taki, że wiele rzeczy można zmienić, ale będzie to wymagało otwarcia się na różne nieprzyjemne emocje i zajmie
@Bubsy3D: Mirku, ale ja poza butami i bielizną też wszystko mam ze szmateksu, a programuję/lenię się za te 6k ziko
Miasto duże czy małe? Może zrób sobie biznes na vinted kupując dobre ciuszki w szmateksach i opychając z przebitką?
@Bubsy3D: może i wiele osób #!$%@?ło Ci życie, ale koniec końców jedynie od Ciebie to wszystko zależy. Uznaj ile hajsu możesz przewalić na taką zabawę ( auto masz, dokładasz się do domu, więc coś Ci zostaje na koniec miesiąca ) i poświęć się w pełni na szukanie ubrań na handel ( miasta 50k świetne, dużo pewnie ciuchlandów a juleczek i oskarków mało )