Wpis z mikrobloga

Zrozumcie w końcu pisowskie/powskie/giertychowskie trolle, że:
- nie interesuje mnie co napisał korwin na twiterze
- nie interesuje mnie, gdzie jest 100 ustaw
- nie interesuje mnie, gdzie są wyliczenia
- nie interesuje mnie, że nie możecie wyskrobać dziecka i musicie jechać na słowację
- nie interesuje mnie, co kandydat na posła z 2019 roku, 16 na liście w pierdziszewie dolnym powiedział
- nie interesuje mnie, że jakaś onuca była w partii przez miesiąc i ją wyrzucili

Ja chcę żyć w normalnym państwie, gdzie będę mógł godnie zarobić, kupić mieszkanie i założyć rodzinę. Wasze screenshoty tego nie zmienią, każda inna partia jest za rozdawaniem socjalu i tylko konfederacja w jakimkolwiek stopniu sprzeciwia się temu całemu rozdawnictwu.

Kiedy wasze partie prześcigają się w socjalach, Mentzen wstawia propozycję nowej ustawy o PIT. To są fakty.
#polityka #konfederacja
  • 109
Ja chcę żyć w normalnym państwie, gdzie będę mógł godnie zarobić, kupić mieszkanie i założyć rodzinę.


@Gerax9: Czyli za obietnicę obniżenia socjalu i podatków chcesz oddać władze ludziom, którzy w większości są niepoczytalni. Natomiast ciebie to nie obchodzi, bo obiecali ci obniżkę podatków, bogactwo i możliwość założenia rodziny. Dobrze zrozumiałem?
@Gerax9:

Ja chcę żyć w normalnym państwie, gdzie będę mógł godnie zarobić, kupić mieszkanie i założyć rodzinę.


Powodzenia, jak ci się coś powinie zdrowotnie z dzieckiem. Powodzenia, jak twoje dziecko nie będzie 100% hetero albo będzie miało problemy. Powodzenia w rozdawnictwu pieniędzy dla kleru. Powodzenia w życiu poza UE. Powodzenia w budowaniu sojuszy i polityce międzynarodowej.
Z pewnej perspektywy cały cywilizowany świat zachodni jest nienormalny bo lewacki.


@thorgoth: Ten "cywilizowany świat", niech będzie USA żeby nie pastwić się cały czas nad tą Europą.

Zeihan mówi że rywalizację USA vs Chiny wygrają tak, że będą sobie łatać demografię 20 i 30 latkami z Meksyku (zobacz sobie piramidę demo meksyku - przepiękny spiczasty trójką z zawężającym się czubkiem - lepszych wyssą do USA, gorszych zostawią w Meksyku i będą
Phallusimpudicus - >Z pewnej perspektywy cały cywilizowany świat zachodni jest nienor...
@Gerax9 ale wiesz, że żeby było bogate państwo i silna gospodarka, to go państwo potrzebuje twoich pieniędzy których ty nie chcesz oddać. bajki o wolnym rynku i finansowaniu wszystkiego z prywatnych pieniędzy, są tak samo realne jak o bajki socjalizmie w którym każdy jest równy.
śmieszą mnie ludzie myślący, że jak mentzen zlikwiduje ZUS, raptem będzie was stać na nowego Mercedesa i wielki domu. uwaga nie będzie, te kilka stówek więcej nie
Kiedy wasze partie prześcigają się w socjalach


@Gerax9: zrób fikołka odnośnie kandydatury bosaka z ramienia konfederacji na prezydenta. To są takie same socjaluchy populistyczne jak reszta, zdejmij różowe okulary
konfederosja


@Kotouak: A co z pro ruską swołoczą z platf0rmy 0bywatelskiej, która darowała swoim ulubieńcom dwa i pół miliarda złotych z Gazpromu? Dlaczego do nich się nie dopierd*lasz? Dlaczego nie plujesz na partię, która nielegalnie używała oprogramowania szpiegującego "Galileo" do szpiegowania opozycji? Co z pieniędzmi z OFE - to też pikuś? Weźże ty się rozpędź i tym swoim wielkim tudzież pustym jak meczet nocą łbem walnij o coś ciężkiego
konfederacja w jakimkolwiek stopniu sprzeciwia się temu całemu rozdawnictwu


@Gerax9: Puste obietnice. Która to już partia obiecuje przed wyborami gruszki na wierzbie. Ruscy obiecają wszystko żebyś tylko na nich zagłosował.
@#!$%@?: Nie wystawiają list, głosuję na konfe między innymi, dlatego że chcę pokazać jak dla Polaków ważna jest gospodarka, to utworzy przestrzeń dla nowych partii z mniej konserwatywnym programem.
@koniecswiatajestbliski Bosak nie jest klasycznym liberałem - to prawda, natomiast jest znacznie bardziej wolnorynkowy od każdego spoza konfederacji i jestem pewny, że wolałbym ulgę podatkową, niż 800+. Poza tym w tej kadencji skrzydło Mentzena będzie miało znacznie więcej do gadania.
@janekplaskacz I co
nie interesuje mnie, że jakaś onuca była w partii przez miesiąc i ją wyrzucili


@Gerax9: mnie wystarczy fakt, że przez długi czas Kaja Godek była w konfederacji i wszyscy się z nią kumplowali... to wiele mówi o partii.
@Xeardo:

Weźże ty się rozpędź i tym swoim wielkim tudzież pustym jak meczet nocą łbem walnij o coś ciężkiego - rozumu ci od tego nie najdzie, ale chociaż zrobisz coś zabawnego oprócz pierd*lenia głupot non-stop.


Uuuu, argumentum ad personam
Wcale nie jesteście sektą, odcinek 2137