Wpis z mikrobloga

Zrozumcie w końcu pisowskie/powskie/giertychowskie trolle, że:
- nie interesuje mnie co napisał korwin na twiterze
- nie interesuje mnie, gdzie jest 100 ustaw
- nie interesuje mnie, gdzie są wyliczenia
- nie interesuje mnie, że nie możecie wyskrobać dziecka i musicie jechać na słowację
- nie interesuje mnie, co kandydat na posła z 2019 roku, 16 na liście w pierdziszewie dolnym powiedział
- nie interesuje mnie, że jakaś onuca była w partii przez miesiąc i ją wyrzucili

Ja chcę żyć w normalnym państwie, gdzie będę mógł godnie zarobić, kupić mieszkanie i założyć rodzinę. Wasze screenshoty tego nie zmienią, każda inna partia jest za rozdawaniem socjalu i tylko konfederacja w jakimkolwiek stopniu sprzeciwia się temu całemu rozdawnictwu.

Kiedy wasze partie prześcigają się w socjalach, Mentzen wstawia propozycję nowej ustawy o PIT. To są fakty.
#polityka #konfederacja
  • 109
Ja chcę żyć w normalnym państwie, gdzie będę mógł godnie zarobić, kupić mieszkanie i założyć rodzinę. Wasze screenshoty tego nie zmienią, każda inna partia jest za rozdawaniem socjalu i tylko konfederacja w jakimkolwiek stopniu sprzeciwia się temu całemu rozdawnictwu.


@Gerax9: to ja ci od razu powiem, że za rządów konfederacji też nie zarobisz i nie kupisz mieszkania jak teraz masz z tym problem, bo antyunijne państwo wyznaniowe będzie miało z kolei
@CzyWszystkoJestJuzZajete: Ale co ma do tego socjal? Socjal to tylko jeden z elementów dlaczego ktoś głosuje na daną partię. W większości ludzie głosują poprzez socjotechnikę danej partii. Wyborcy Razem uważają się za postępowych, PO za proeuropejskich, PiS za religijnych, PSLu za tradycyjnych, a konfy za mądrzejszych od reszty. A socjal to tylko dodatek, bo elektorat PiSu jest mało zamożny i słabo wykształcony.
Ale co ma do tego socjal? Socjal to tylko jeden z elementów dlaczego ktoś głosuje na daną partię.


@Jariii: meh... Napisze to w sposób Gerax9

- nie interesuje mnie skąd będą pieniądze na 800+
- nie interesuje mnie, skąd będą pieniądze na kredyt na mieszkanie 2%
- nie interesuje mnie, skąd będą pieniądze na leki darmowe dla dzieci do 18 i emerytów od 65roku życia
- nie interesuje mnie, skąd będą
@Gerax9: dorośnij chłopie, bo jak ktoś jest #!$%@?ą to i #!$%@?ą pozostanie, niezależnie kto rządzi, bo nikt magicznie nie sprawi, że jak teraz nie stać cię na rodzinę i mieszkanie, to nagle ci się to uda, jeśli jesteś nieogarem. Zamiast łykać tanie populizmy, to naucz się działać w bieżącym środowisku i być elastycznym, a nie szukać wybawcy, bo takiego nie ma i jak zarabiasz teraz 4k i ci ktoś da 1k
@CzyWszystkoJestJuzZajete: Chłopie. Ludzi to nie obchodzi. Program Konfederacji to bajki, którymi Korwin karmi nastolatki od 30 lat. Wiara w te obietnice to czysty populizm. Nikt nie zlikwiduje 500+, a nawet jakby jakimś cudem je zlikwidowano to socjal i tak pozostanie i pewnie będzie zwiększany w dalszej przyszłości na wzór krajów zachodnich. Natomiast wzrost wydatków to wina wyłącznie PiSu, tak tylko przypomnę, że Korwini twory popierały PiS na zasadzie mniejszego zła i
Chłopie. Ludzi to nie obchodzi.


@Jariii: DOKŁADNIE!! Dochodzimy powoli do sedna ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Gerax9 napisał, że go nie odchodzą podstawowe przywary do Konfy. Wyborców PISu nie obchodzi gospodarka. Wyborcy Lewicy przekładają społeczeństwo przed gospodarkę. Wyborcy PO zapomnieli dlaczego partia przegrała wybory etc etc etc KAŻDY wyborca głównych partii w Polsce coś ignoruje/olewa. Ty nazwałeś @Gerax9 "bezrefleksyjnym lemingiem Konfederacji". Jak dla mnie to hipokryzja.

Wiara w
Tylko dlaczego nie wyjedziecie do tej wymarzonej Rwandy? To łatwiejsze niż konfederackie rwandyzowanie tego kraju


@thorgoth: bo się urodziłem w polsce i mówię po polsku.

Problem jest prosty i ja rozumiem przekaz opa. Pisu nie da się znieść, a cała opozycja to pewny wybór tego samego szamba plus nowe problemy.

Konfederacja to jest, haha, rosyjska ruletka, tylko że na 6 nabojów, 5 jest nabitych i tylko jeden ślepy. Niezbyt zachęcająco, ale