Wpis z mikrobloga

Zrozumcie w końcu pisowskie/powskie/giertychowskie trolle, że:
- nie interesuje mnie co napisał korwin na twiterze
- nie interesuje mnie, gdzie jest 100 ustaw
- nie interesuje mnie, gdzie są wyliczenia
- nie interesuje mnie, że nie możecie wyskrobać dziecka i musicie jechać na słowację
- nie interesuje mnie, co kandydat na posła z 2019 roku, 16 na liście w pierdziszewie dolnym powiedział
- nie interesuje mnie, że jakaś onuca była w partii przez miesiąc i ją wyrzucili

Ja chcę żyć w normalnym państwie, gdzie będę mógł godnie zarobić, kupić mieszkanie i założyć rodzinę. Wasze screenshoty tego nie zmienią, każda inna partia jest za rozdawaniem socjalu i tylko konfederacja w jakimkolwiek stopniu sprzeciwia się temu całemu rozdawnictwu.

Kiedy wasze partie prześcigają się w socjalach, Mentzen wstawia propozycję nowej ustawy o PIT. To są fakty.
#polityka #konfederacja
  • 109
@thorgoth: czyli dla ciebie niskie podatki to tylko konserwatyzm? może być poszanowanie osób praw lgbt, związki partnerskie, brak religii jak i również niskie podatki, tylko po prostu w polsce nie ma takich partii, ale powoli to się zmienia, np dobry ruch
@Gerax9: dziennikarskie zero miało rację jak pytało Mentzena czemu światopoglądowo nie mogą być tacy jak chcą być gospodarczo, jak zawodowo tak i prywatnie nikt nie ma prawa mówić mi co, z kim, gdzie i jak mi wolno, a czego nie wolno
niestety ale chyba pierwszą turę trzeba będzie odpuścić, a w drugiej przeciwko pisowi i zostaje tylko żyć w nadziei, że może tym razem coś się zmieni xd
A normalne są Nikaragua, Somalia i Rwanda - konserwatyzm, brak LGBT i bardzo niskie podatki.

Tylko dlaczego nie wyjedziecie do tej wymarzonej Rwandy? To łatwiejsze niż konfederackie rwandyzowanie tego kraju


@thorgoth: konserwatyzm odchodzi wraz z bogaceniem się społeczeństwa, a niskie podatki w tym pomagają. Generalnie nie da się utrzymać kraju tak zaborczego w prawach społecznych jak Polska obecnie i jednocześnie z prostym systemem podatkowym, bo ludzie szybko odrzucą konserwatyzm czego przykładem
@Gerax9
Post w stylu - może i zabije własną matkę, ale przynajmniej dostane jej dom i będę bogaty. A tak naprawdę ani nie wiesz czy uda ci się ją zabić ani czy dom jest jej. Zajebiście xD.
Konfederacja to jest, haha, rosyjska ruletka, tylko że na 6 nabojów, 5 jest nabitych i tylko jeden ślepy. Niezbyt zachęcająco, ale w innych rewolwerach nabite są wszystkie naboje.


@sasik520: jest takie powiedzenie że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
Więc jeśli jedynym zbawicielem proponującym niskie podatki ma być fanatyczny zelota lub konserwatywny troglodyta to ja mówie pas i czekam aż w przyszłości przyjedzie inny tramwaj. Może się doczekam, może
konserwatyzm odchodzi wraz z bogaceniem się społeczeństwa, a niskie podatki w tym pomagają


@malinq: nie, jest wiele krajów które falsyfikują twoją teze - ZEA, Bahrain, Kuwejt, Katar, Brunei, kilka innych. Niektóre są tak bogate że 90% obywateli nie pracuje zarobkowo na co nawet w Europie nie można sobie pozwolić i są jednocześnie ekstremalnie konserwatywne.
Konserwatyzm odchodzi wraz z dobrą, powszechną edukacją. Owszem, łatwiej o dobrą edukację w kraju zamożnym ale to
@thorgoth: obyczajowo konfa nie jest znacząco gorsza od pisu. A jak PiS obroni, nie daj Boże, kolejna kadencję, to nie zdziwię się, jeśli nawet konfa okaże się mała pestką.

Obawiam się "tylko" ich jawnej prorosyjskości.