Wpis z mikrobloga

Zrozumcie w końcu pisowskie/powskie/giertychowskie trolle, że:
- nie interesuje mnie co napisał korwin na twiterze
- nie interesuje mnie, gdzie jest 100 ustaw
- nie interesuje mnie, gdzie są wyliczenia
- nie interesuje mnie, że nie możecie wyskrobać dziecka i musicie jechać na słowację
- nie interesuje mnie, co kandydat na posła z 2019 roku, 16 na liście w pierdziszewie dolnym powiedział
- nie interesuje mnie, że jakaś onuca była w partii przez miesiąc i ją wyrzucili

Ja chcę żyć w normalnym państwie, gdzie będę mógł godnie zarobić, kupić mieszkanie i założyć rodzinę. Wasze screenshoty tego nie zmienią, każda inna partia jest za rozdawaniem socjalu i tylko konfederacja w jakimkolwiek stopniu sprzeciwia się temu całemu rozdawnictwu.

Kiedy wasze partie prześcigają się w socjalach, Mentzen wstawia propozycję nowej ustawy o PIT. To są fakty.
#polityka #konfederacja
  • 109
- nie interesuje mnie co napisał korwin na twiterze

- nie interesuje mnie, gdzie jest 100 ustaw

- nie interesuje mnie, gdzie są wyliczenia

- nie interesuje mnie, że nie możecie wyskrobać dziecka i musicie jechać na słowację

- nie interesuje mnie, co kandydat na posła z 2019 roku, 16 na liście w pierdziszewie dolnym powiedział

- nie interesuje mnie, że jakaś onuca była w partii przez miesiąc i ją wyrzucili


@
Ja chcę żyć w normalnym państwie


@Gerax9: ...i głosuje na konfederacje XDDD

Chociaż to może być kwestia definicji normalności. Z pewnej perspektywy cały cywilizowany świat zachodni jest nienormalny bo lewacki.
A normalne są Nikaragua, Somalia i Rwanda - konserwatyzm, brak LGBT i bardzo niskie podatki.
Tylko dlaczego nie wyjedziecie do tej wymarzonej Rwandy? To łatwiejsze niż konfederackie rwandyzowanie tego kraju
Kiedy wasze partie prześcigają się w socjalach, Mentzen wstawia propozycję nowej ustawy o PIT. To są fakty.


@Gerax9: nagrać na yt film o tym, jakie bym chciała mieć podatki (razem z projektem ustawy) bym sama też potrafiła nagrać. Ale nie zaufałbym nawet samej sobie, że mam kompetencje, żeby to poprawnie wprowadzić, że nie popełnię podstawowych błędów, że dam radę zbilansować budżet, że mam wystarczającą liczbę ludzi, którzy będą w stanie stworzyć
Hołownia, Zandberg


@Gerax9: Hołownia to ma zupełny brak kompetencji. Zandberg - nie jestem zorientowana, bo nawet nie analizowałam tego ze względu na różnice w poglądach.
Sam Mentzen jasne, spoko, ma kompetencje. Ale chodzi mi o jego zaplecze. Sam wszystkiego nie ogarnie
gdyby w Polsce wprowadzić całe prawo z Rwandy to nie stalibyśmy się Rwandą.

@Jah00: ja bym jednak nie ryzykował. Rwandyjskie recepty Konfederacji ani w Rwandzie, ani w Nikaragui ani w żadnym innym konserwatywnym raju sie jakos nie sprawdzily( ͡° ͜ʖ ͡°)

W Polsce też nie wypalą
@Gerax9: przecież piszę, że nie oddałabym władzy tym osobom, które podałeś i że mają one jeszcze mniej kompetencji.
No i super, ale państwo to (na razie) nie tylko znajomość prawa podatkowego. Mogą się uczyć tworząc we współpracy z kimś rząd i jak się spiszą w takiej roli to możemy rozmawiać. Przed takim testem to byłoby wpuszczenie amatorów do zarządzania całym państwem.
@thorgoth: a dlaczego nie wyjedziecie do magicznego raju, gdzie możecie się wzajemnie skrobać bez żadnych przeszkód?

@IlawaNidzica No sam nie ogarnie i nie ogarnia, co byś wiedziała, gdybyś się zapoznała z tematem, który komentujesz, bo na dzisiejszym filmie przyznał, że nad ustawami pracują jego najlepsi współpracownicy, a nie on sam. Odpowiednie zaplecze do takich spraw zbuduje, a co najważniejsze - udowodnił, że potrafi to zrobić, bo jego kancelaria zatrudnia wielu specjalistów