Wpis z mikrobloga

227 684 + 629 = 228 313

Ultra Race Roztocze
Dystans 618km.
Czas 32h 35m.
Miejsce 3/~25
Udało się dojechać bez spania.

Spodziewałem się, że sporo szybciej dojadę do mety. Trasa była jednak wolniejsza(trudniejsza) niż się spodziewałem i do tego kilka problemów technicznych.

Na ~330km w nocy pękł mi uchwyt typu gopro do latarki. Schowałem kamerę i przyczepiłem latarkę do szelek chesty. Na demontaż/montaż myślę, że straciłem około 25 minut i często w trudniejszym terenie w nocy jechałem wolniej przez gorsze oświetlenie.

Od 370km niestety pojawiły się problemy żołądkowe. Dorzuciłem extra 15km zjeżdżając z trasy na stacje benzynowe. Pewnie razem kosztowało mnie to około dwie godziny.

Na ~450km w Zamościu o 5 nad ranem byłem tak zajechany, że zajrzałem na booking, ale nie znalazło mi żadnego noclegu, więc pojechałem dalej xd.

Na ~500km pierwszy raz w życiu zepsuły mi się oczy, słaba ostrość i efekt jakbym miał założone brudne okulary. Potęgowało to przewidzenia z powodu braku snu.

Jak spojrzałem w lustro to się przestraszyłem. Oczy czerwone i przekrwione do tego na gałkach ocznych i wokół jakaś maź. Na początku pomyślałem, że to ropa i chyba trzeba jechać na SOR zamiast w kierunku mety, ale po chwili namysłu jednak doszedłem do wniosku, że to pewnie tak zwane śpiochy(zanieczyszczenia). Zapewne efekt mocnego wiatru i dużej ilości kurzu w powietrzu.

Dzięki za kibicowanie, jak odpocznę to zmontuję film z zawodów.

Jeśli interesują Cię relacje tekstowe i filmowe z zawodów ultra i przygód bikepackingowych to zapraszam do śledzenia tagu #gravelove

#rowerowyrownik #rower #gravel #kolarstwo

Skrypt | Statystyki
StarozytnyChrabaszczSzablozebny - 227 684 + 629 = 228 313

Ultra Race Roztocze
Dystan...

źródło: 1000004698

Pobierz
  • 23
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: Gratulacje :D
Miałem Cię łapać na tym odcinku na który wyjeżdżaliście obok placu zabaw i przystanku autobusowego zaraz po przejeździe przez łąkę nad rzeką i elegancki piach. Obserwuje kropkę, elegancko mam sporo czasu bo "masz postój w Górecku Kościelnym" no to zwolniłem swoją trasę i się bujam powoli, nagle kropkę wywaliło za Biłgoraj i zwątpiłem bo mogłeś być tak naprawdę gdziekolwiek XDD Nie wiem czy śledziłeś w tych lasach sytuacje