Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijcie mi czemu córeczki tatusiow lub też żony bogatych mężów mają takie ogromne suvy?

O #!$%@? tu chodzi?

Właśnie mijałem dziewczynę która wychodziła z takiego suva. Przeciez ona ledwo co drogę widzi i pedałów dotyka w takim czymś xD

Max 20-22 lata bo coś mówiła o statystyce opisowej

#kiciochpyta #motoryzacja #logikarozowychpaskow #gownowpis #heheszki
  • 54
@OCIEBATON: Poczucie bezpieczeństwa to jedno, drugie to faktyczne bezpieczeństwo takich konstrukcji. Zabawne faktycznie jest to, że laski mając hajs lub bogatego tatusia czy typa, faktycznie często jeżdżą takimi autami, ale z drugiej strony to chyba dobrze przecież. Parafrazując klasyka: jak się kochają to #!$%@? z nimi. A co do widoczności, to nawet drobna osoba w takim aucie ma znakomitą widoczność, jakiś czas temu przez krótki okres czasu spotykałem się z laską,
@OCIEBATON: Ja kupilem mojej zonie wielkiego suva jak zaczela wozic nasze dziecko. Jezdze duzo i polowa ludzi jezdzi jak #!$%@? i myśli 5 minut do tyłu a moje dziecko ma byc bezpieczne. A dla dzieci najbezpieczniejsze sa duze suvy. Jak wsiadziesz kiedys do suva albo sportowego auta to kolo fotela sa takie przyciski ktorymi mozna fotel ustawic i te niskie laski dosiegaja wtedy do pedalow.