Wpis z mikrobloga

ezdze duzo i polowa ludzi jezdzi jak #!$%@? i myśli 5 minut do tyłu a moje dziecko ma byc bezpieczne. A dla dzieci najbezpieczniejsze sa duze suvy.


@n53b30: Tyle że inne auto w wypadku z takim suvem jest masakrowane.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: wygodne, dobrze sie jezdzi, nie #!$%@? o kraweznik, chlop ma glowe spokojna ze jak przypoerdoli w jakiegos stulejarza to stulejarz RIP a ona bez szwanku
  • Odpowiedz
Moja rodzina ma byc bezpieczna, a nie jakis obcy debil.


@Messix: Nie uważasz, że to egoistyczne? Takie podejście będzie prowadzić do tego, że zacznie się wyścig na coraz większe i cięższe suvy - byleby mi się nic nie stało, a innych to #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: nie, to dziwne ze moja rodzina jest dla mnie najwazniejsza?

Poza tym dobrymi SUVami naprawde sie fajnie jezdzi, ale wykopki to maja takie uprzedzenie, ze nigdy nawet nie siedzieli a najmadrzejsi
Tylko dobry suv to nie jakas kija sportydż tylko np taka X5. Tam mam opcje sport pakiet, fabrycznie obnizony i utwardzony. Na poduszkach, wiec albo miekko albo sport. Silnik V8 wiec gaz i jedziesz a nie wyscigi z tirami.
  • Odpowiedz
@guardofnothingness: trzeba w zyciu pogodzic ze soba pewne opcje, w przypadku auta np komfort, bezpieczenstwo, wygoda uzytkowania, koszty utrzymania itp. No ale jak sie jest typowym wyskrobkiem wykopkiem to sie tego nie rozumie, bo u was to zawsze w kazdym temacie od skrajnosci w skrajnosc, lewaki i prawaki, pis-po, za ukrami albo za ruskimi, a tu typowo- albo fiat 126p albo SKOT
  • Odpowiedz
@robertx #!$%@? wygodne, taki qashkaj to tragedia. Co do bezpieczeństwa to przecież gorzej skręcają niz niskie auta. Test losia tez nie wszystkie przechodza.
  • Odpowiedz
@robertx: Wygoda kwestionowalna mniej miejsca w środku niz w porównywalnym sedanie, za to bezpieczeństwo osiagajne kosztem innych uczestników drogi, do tego wysoki srodek ciezkosci i słabe hamowanie z uwagi na masę. Ale masa ludzi czuje się w tym jak w czolgu i zaczyna świrować na drodze, bo czuje się nieśmiertelna. Suvy to rak rynku motoryzacyjnego
  • Odpowiedz
@77023: jak może być łatwiej wydachować takiego ciężkiego GLSa albo Q7 od nie wiem na przyklad fabii? Żeby to wydachować, to chyba tir musiał by cię zmieść bocznym uderzeniem.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: bo w tv SUV jest premium, dodatkowo „udaje” czołg wiec osoby bojace sie jezdzić - czują sie mniej zagrożone ze strony innych użytkowników drogi - gorzej dla pieszych ????
  • Odpowiedz
Chłop co myśli ze w suvie pedały są dalej niż w golfie i jak się jest małym to się nie sięga, bo większy samochód xD
  • Odpowiedz