Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijcie mi czemu córeczki tatusiow lub też żony bogatych mężów mają takie ogromne suvy?

O #!$%@? tu chodzi?

Właśnie mijałem dziewczynę która wychodziła z takiego suva. Przeciez ona ledwo co drogę widzi i pedałów dotyka w takim czymś xD

Max 20-22 lata bo coś mówiła o statystyce opisowej

#kiciochpyta #motoryzacja #logikarozowychpaskow #gownowpis #heheszki
  • 54
@kwantowykocyk: elektryk nie #!$%@?, za to w wyniku dużej siły bezwładności spowodowanej masą kiepsko radzi sobie na zakrętach, co widać na nordschliefe, zobacz czas tesli s, a najszybszej spalinowej limuzyny.
@OCIEBATON: Każdy niech sobie jeździ czym chce, o ile pojazd spełnia wszystkie wymogi do poruszania się na drodze. Ale fakt, nieraz zabawnie wygląda gdy z takiej cywilnej wersji czołgu wysiada drobna kobietka. Raz się prawie kawą udławiłem gdy popijając ją sobie na balkonie, zauważyłem jak z zaparkowanego nieopodal X7 gramoli się karzeł ( ͡° ͜ʖ ͡°) No, ale co kto lubi, najważniejsze by jeździć bezpiecznie.
@CREATE_USER: nic to ci nie da, chyba że masz 400+ mm szerokości opony, większość suvów jeździ na 225. A rozstaw kół masz taki sam jak w analogicznym normalnym samochodzie
@OCIEBATON mam SUVa (kupionego za własne pieniądze xD) i cenię sobie fakt, że zmieszczę do niego pasażera, dwa foteliki dla dzieci, wózek, zakupy na cały tydzień, paczki odebrane z poczty i jeszcze zostanie w #!$%@? miejsca. Czuję się bezpieczniej - moja mama gdy wjechał w nią taksiarz na czołówkę wyszła w miarę cało (obita jak grucha, ale nic nie połamane) prawdopodobnie tylko dzięki temu, że jej auto było wysokie.
Do tego mieszkam
@77023: Większość suvów nie jest suvem tylko jakimś ulepem. Ja tu mówię o prawdziwych suvach typu q7, gls, x7. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby samochód tego typu mógł łatwo wydachować. Mają opony po 300mm, mają ciężkie silniki, często mają też akumulatory bo to hybrydy, zawieszenie które się utwardza w zakręcie, czy skrętną tylną oś. A do tego mają dużą wagę, więc nie wystarczy jak w zwykłym kompakcie uderzyć im w czasie