Wpis z mikrobloga

Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedobitki. Na początku istnienia było tu mnóstwo ciekawych ludzi, osobistości, z pasjami, z ciekawymi poglądami, które potrafili ładnie przedstawić, wch.uj ludzi z IT, z różnych branż.

Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi. Do tego te słownictwo wyjęte z filmów z kononowiczem, albo z reddita, które tylko potwierdza w przekonaniu z jakimi debilami ma się do czynienia.

W gorących posty albo z memem z jbzd, albo z zarzutką, którą chwytają chyba pantofelki.

ehh. Co się z tym porobiło. Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.

Nie będę robił wielkich pożegnań i usuwania konta, ale pewnie, któregoś dnia po prostu przestanę tu wchodzić (pewnie już w najbliższym czasie), tak samo jak na insomnię, wcześniej f23, sfd, kfd, body-factory, animalpak.

smutno. Twór o nazwie "forum" dogorywa i kończy swój żywot na rzecz wszechobecnego debilizmu, clickbaitowych nagłówków, filmów od półmózgów dla półmózgów i przerobionych w photoshopie zdjęć.

Miaukie pokolenie, hodowane na fame mma, patostrimach i wymyślonym życiu na instagramie.

tfu na was wszystkich. Wy wiecie na kogo.

ps. żeby uniknąć postów półmózgów, którzy zwrócą uwagę na datę założenia kont (to nie jest moje pierwsze konto, a na wykop zaglądałem już w 2008)

#wykop #zalesie #wyznaniezdupy
s.....u - Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedo...

źródło: odc

Pobierz
  • 145
pomijając już fakt, że mirko to praktycznie 90% postów propaganda ukraińska, bo 80-90 % wpisów z takiem ukraina. Ja właśnie przeglądam otwarte karty w przeglądarce i dodaje na black listę wykop do hosts i w przeglądarce. Szkoda czasu tracić tutaj skoro i tak nic nie wnosi to. Z telefonu już usunąłem.
@sikalafou: przejrzałem na szybko twój profil i jakoś mnie nie dziwi że tak mało osób wchodiznz tobą w dyskusję.

Piękny pokaz ignorancji i podwójnych standardów w twoim wykonaniu, nie jeden robol by się nie powstydzil.

A tak z ciekawości , jak to jest mieć cechy wspólne z znienawidzona przez siebie grupa społeczna? Tak z boku to dość żałosne muszę przyznać
Się nie zesraj pedale. Na #!$%@? te obwieszczenia, kasujesz konto i tyle jak ci się tu nie podoba. Ale nie, bo Ty chcesz żeby cie po pleckach poklepać. Tfu na takich lamusów


@alfaalenieomega: napisało szczenię, które po liściu ode mnie miałoby złamany kręgosłup xD Oj dzieci, dzieci. Głupie dzieci
@sikalafou: Wybacz, ale po bucowatym tonie Twojej wypowiedzi dość łatwo wywnioskować, że z osobą na poziomie nie masz zbyt wiele do czynienia, najprawdopodobniej obok takiej nie stałeś.

Jesteś po prostu starym pieniaczem, który ma się za lepszego - jednocześnie to Ty piszesz wielki post pożegnalny wyzywając wszystkich na lewo i prawo.

Świat poszedł do przodu, zmienił się a Ty zostałeś w tyle - usuń to konto i nie psuj zabawy na
w wieku +/- 19-23 lat,


@sikalafou: Z tym się nie zgadzam. Nie masz racji i taki jest fakt, po tym co robią i piszą ci ludzie można łatwo wywnioskować że mają 28-55 lat lub nawet więcej. Nie zachowują się na swój wiek być może dlatego że mają deficyt ale jeszcze bardziej prawdopodobne jest to że grają takich smarków, jeden od drugiego odgapia styl, content, odzywki - dla plusów. Jak są nieciekawi
Normalnie jakby dorośli ludzie się stąd zawinęli i została rzesza fanów jutuberów, fame mma i piłki nożnej.


@sikalafou: zmartwię cię, ale dorośli ludzie właśnie tym się podniecają. Mam kolegów w okolicach 30, którzy bez cienia żenady rozmawiają o tych jutubowych ekipach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dietetyq: wydawać polecenia ośle to ty możesz swoim kolegom od gierek dla debili a nie mi. Podejmuję dyskusję na interesujący mnie temat licząc na treściwe posty jak choćby ten @arinkao. Od tego właśnie jest forum dyskusyjne. Tak tylko przypominam, bo co najmniej 3, którzy tu otworzyli mordę o tym zapomniało.
@sikalafou no o czemu mnie wyyzwasz typie. Ja stwierdziłem fakt. Wykop to wręcz przekrój społeczeństwa i znajdziesz tu smarków, starych ludzi jak i smarków o mentalności starych ludzi i odwrotnie. Jak cię coś nie interesuje to dajesz na czarno a nie smecisz że nie ma tu wartościowego contentu.