Wpis z mikrobloga

Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedobitki. Na początku istnienia było tu mnóstwo ciekawych ludzi, osobistości, z pasjami, z ciekawymi poglądami, które potrafili ładnie przedstawić, wch.uj ludzi z IT, z różnych branż.

Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi. Do tego te słownictwo wyjęte z filmów z kononowiczem, albo z reddita, które tylko potwierdza w przekonaniu z jakimi debilami ma się do czynienia.

W gorących posty albo z memem z jbzd, albo z zarzutką, którą chwytają chyba pantofelki.

ehh. Co się z tym porobiło. Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.

Nie będę robił wielkich pożegnań i usuwania konta, ale pewnie, któregoś dnia po prostu przestanę tu wchodzić (pewnie już w najbliższym czasie), tak samo jak na insomnię, wcześniej f23, sfd, kfd, body-factory, animalpak.

smutno. Twór o nazwie "forum" dogorywa i kończy swój żywot na rzecz wszechobecnego debilizmu, clickbaitowych nagłówków, filmów od półmózgów dla półmózgów i przerobionych w photoshopie zdjęć.

Miaukie pokolenie, hodowane na fame mma, patostrimach i wymyślonym życiu na instagramie.

tfu na was wszystkich. Wy wiecie na kogo.

ps. żeby uniknąć postów półmózgów, którzy zwrócą uwagę na datę założenia kont (to nie jest moje pierwsze konto, a na wykop zaglądałem już w 2008)

#wykop #zalesie #wyznaniezdupy
Pobierz s.....u - Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedo...
źródło: odc
  • 145
@sikalafou: Mam to samo. Tzn. nie wiem czy mam - bo na starym wykopie tak wielka lista zblokowanych tagów i osób, ze tylko przewijać. Teraz to nawet nie mam siły tagować, bo wykop 2.0 to podwójna porażka.
@sikalafou Właśnie dopiero po aktualizacji wykop zrobił się fajny. Większość zjebow przeniosła się na hejto. Ci co narzekają na mało ambitne tematy to pewnie sami lajkują wał z ziemniaków. Afera pierogowa i analna to najlepsze co było na wykopie od czasów pana Witka.
@sikalafou: ej może trzeba założyć grupkę na FB, taka z normalna rozmowa kwalifikacyjna na wejściu, nie wiem, przepytać z zainteresowań dołączającego itp. może udałoby stworzyć jakiś „inny świat” ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie to cholera wie czy sam bym taka rozmowę przeszedł XD
@sikalafou: mam konto prawie 11 lat i nie pamietam, zeby spolecznosc tego serwisu byla kiedykolwiek w gorszym stanie niz teraz.

Tylko problem w tym, ze to chyba nie jest kwestia wykopu. Interesuje sie troche F1 i czytam taki serwis f1wm.pl. zauwazylem tam efekt identyczny jak na wykopie - merytoryczna dyskusja nie istnieje, co post to banda pajacow przekrzykuje sie czy ten kierowca jest lepszy, czy tamten

Mam wrazenie ze to internet
Masz rację. Debile cały czas powtarzają ten sam content do zarzygania: pracownicy produkcji vs pracownicy biurowi i podobne tematy. No ile można? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@kiszczak: dzięki. Po rzuceniu okiem na jego profil cofnąłem plusa xD
@sikalafou: dzisiaj też myślałem o tym portalu, jak to te #!$%@? nam je zniszczyły, kiedyś można było o coś zapytać i były mądre, śmieszne, głupie rady, ale jakieś były teraz to o mądrych i pomocnych radach ciężko pomarzyć a nawet pozostałych niewiele
@sikalafou: Dla mnie jest właśnie odwrotnie

Pełno tutaj ludzi 30+ postujących wszędzie korpo-memy, zarzutki na poziomie takim że moja mama korzystająca z facebooka by się skumała że to bait którzy jednocześnie tak na siłę chcą być młodzieżowi, wpisy o tym jak ich plecy bolą albo jak to oni nie mają dzieci a inni w ich wieku już mają itp. Tacy ludzie z syndromem wojewódzkiego

Najgorsze są polityczne trolle, mimo połowy tagów
@sikalafou: pewnie masz mnie za półmózga z tego zestawienia ale w zasadzie dzięki tobie dzisiaj przemyślałem temat, myślałem że nie będę nic dodawał na czarną bo w zasadzie to sam sobie zabieram content a przecież nieraz coś ciekawego jest z tagu którego nie obserwuję, nie chciałem iść drogą reddita.
Ale po przemyśleniu sprawy stwierdziłem że zawalona główna to wina właśnie tych nieodpowiednich tagów i zacząłem banować, a tym samym tracę czas
@sikalafou: gość konto od roku, czyli pewnie multi po banie, udzielanie się pod tagiem przegryw i wstawianie bezbeckich wpisów na temat pracy xDDDD Normalnie elita wykopu

Niektórzy z wykopu to naprawdę są jacyś upośledzeni intelektualnie.

Beka z ciebie i usuń konto, a nie się zasłaniasz, że nie usuniesz.
@sikalafou:

Ogólnie twór zwany forum został zalany gównem. Niezależnie czy IT czy kulturystyka i fitness


To nie wykop czy fora ale cały internet. Za czasów, które wspominasz z sentymentem dostęp do internetu miało mniej ludzi, a z tych co nawet go mieli, na takie portale wchodzili tylko ci co mieli coś do powiedzenia albo czymś się interesowali. Zazwyczaj co najmniej klasa średnia, a w niej podgrupa ludzi właśnie siedzących w IT