Wpis z mikrobloga

Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedobitki. Na początku istnienia było tu mnóstwo ciekawych ludzi, osobistości, z pasjami, z ciekawymi poglądami, które potrafili ładnie przedstawić, wch.uj ludzi z IT, z różnych branż.

Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi. Do tego te słownictwo wyjęte z filmów z kononowiczem, albo z reddita, które tylko potwierdza w przekonaniu z jakimi debilami ma się do czynienia.

W gorących posty albo z memem z jbzd, albo z zarzutką, którą chwytają chyba pantofelki.

ehh. Co się z tym porobiło. Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.

Nie będę robił wielkich pożegnań i usuwania konta, ale pewnie, któregoś dnia po prostu przestanę tu wchodzić (pewnie już w najbliższym czasie), tak samo jak na insomnię, wcześniej f23, sfd, kfd, body-factory, animalpak.

smutno. Twór o nazwie "forum" dogorywa i kończy swój żywot na rzecz wszechobecnego debilizmu, clickbaitowych nagłówków, filmów od półmózgów dla półmózgów i przerobionych w photoshopie zdjęć.

Miaukie pokolenie, hodowane na fame mma, patostrimach i wymyślonym życiu na instagramie.

tfu na was wszystkich. Wy wiecie na kogo.

ps. żeby uniknąć postów półmózgów, którzy zwrócą uwagę na datę założenia kont (to nie jest moje pierwsze konto, a na wykop zaglądałem już w 2008)

#wykop #zalesie #wyznaniezdupy
s.....u - Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedo...

źródło: odc

Pobierz
  • 145
@szpongiel: dobre spostrzeżenia i sporo racji, szczególnie z tym że dostosowujemy się z czasem do poziomu tego motłochu żeby w ogóle wywołać jakąś dyskusję. Co na tym 9gag ciekawego? Chyba nigdy tam nie byłem. Na reddicie w sumie też kilka razy.
@sikalafou: Reddita też nie rolkuję. To że tam są te subreddity i jest ich milion, sprawia że nie wiadomo gdzie zajrzeć. Za dużo tego jest.
Czasem jedynie szukam tam podpowiedzi jak coś ogarnąć / naprawić / jaki model czegoś wybrać ale to rzadko.

9gag to takie coś pomiędzy wykopem, a jebzdzidy. Raczej to nie jest miejsce głębokiej dyskusji, gdyż długość komentarza jest ograniczona, ale czasem są ciekawe komentarze/dyskusje.
Ogółem to kiedyś