Wpis z mikrobloga

Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedobitki. Na początku istnienia było tu mnóstwo ciekawych ludzi, osobistości, z pasjami, z ciekawymi poglądami, które potrafili ładnie przedstawić, wch.uj ludzi z IT, z różnych branż.

Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi. Do tego te słownictwo wyjęte z filmów z kononowiczem, albo z reddita, które tylko potwierdza w przekonaniu z jakimi debilami ma się do czynienia.

W gorących posty albo z memem z jbzd, albo z zarzutką, którą chwytają chyba pantofelki.

ehh. Co się z tym porobiło. Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.

Nie będę robił wielkich pożegnań i usuwania konta, ale pewnie, któregoś dnia po prostu przestanę tu wchodzić (pewnie już w najbliższym czasie), tak samo jak na insomnię, wcześniej f23, sfd, kfd, body-factory, animalpak.

smutno. Twór o nazwie "forum" dogorywa i kończy swój żywot na rzecz wszechobecnego debilizmu, clickbaitowych nagłówków, filmów od półmózgów dla półmózgów i przerobionych w photoshopie zdjęć.

Miaukie pokolenie, hodowane na fame mma, patostrimach i wymyślonym życiu na instagramie.

tfu na was wszystkich. Wy wiecie na kogo.

ps. żeby uniknąć postów półmózgów, którzy zwrócą uwagę na datę założenia kont (to nie jest moje pierwsze konto, a na wykop zaglądałem już w 2008)

#wykop #zalesie #wyznaniezdupy
s.....u - Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedo...

źródło: odc

Pobierz
  • 145
@killzone: byku, ja mam na czarnej 9 stron ludzi i 6 stron tagów :D
Większość tego gówna jak patrzę u ciebie to mam tak samo.
Tylko potem piszę post, chcę o czymś wymienić opinie i jest 0-2 odpowiedzi.
Albo wchodzę w gorące i mam po kilka postów na 3 stronach i reszta pusta :D
Normalnie jakby dorośli ludzie się stąd zawinęli i została rzesza fanów jutuberów, fame mma i piłki nożnej.
@sikalafou: mam podobne odczucie. Wchodzę tutaj coraz rzadziej. Obserwowane nie działają, więc w Mój wykop już nie wchodzę, w gorących nie ma nic ciekawego, na głównej szurstwo. Do tego appka mobilna nie działa więc w ogóle nie korzystam na telefonie.
Wcześniej można było poczytać o fajnych historiach, dowiedzieć sie ciekawych rzeczy. Po kilkunastu latach powoli sie stąd wypisuję. Konta nie usuwam bo trochę szkoda, ale pewnie w końcu przestanę tu zaglądać.
Miras i powiedz mi teraz gdzie sie te wszystkie osobistości podziały... Moze mają jakieś tajne forum :O


@LZBNZ: ja obstawiam, że zwyczajnie dorośli i nie jest im to potrzebne, mają rodziny, kariery. Ja mam ten komfort, ze moja kariera = 10h dziennie przez kompem, we własnym biurze więc mam czas wchodzić na różne głupie strony, ale zauważam, że już częściej niż na wykop to zaglądam na otomoto i otodom jak typowy