Wpis z mikrobloga

Trzeba się powoli zawijać z wykopu. Z normalnych ludzi zostały jakieś niedobitki. Na początku istnienia było tu mnóstwo ciekawych ludzi, osobistości, z pasjami, z ciekawymi poglądami, które potrafili ładnie przedstawić, wch.uj ludzi z IT, z różnych branż.

Dzisiaj? Banda imbecyli w wieku +/- 19-23 lat, którzy w dupie byli, gówno widzieli, ci.py nie powąchali, na niczym się nie znają, a myślą, że są najmądrzejsi. Do tego te słownictwo wyjęte z filmów z kononowiczem, albo z reddita, które tylko potwierdza w przekonaniu z jakimi debilami ma się do czynienia.

W gorących posty albo z memem z jbzd, albo z zarzutką, którą chwytają chyba pantofelki.

ehh. Co się z tym porobiło. Było źle od 2-3 lat, a ten update wykopu to już totalnie gwóźdź do trumny.

Nie będę robił wielkich pożegnań i usuwania konta, ale pewnie, któregoś dnia po prostu przestanę tu wchodzić (pewnie już w najbliższym czasie), tak samo jak na insomnię, wcześniej f23, sfd, kfd, body-factory, animalpak.

smutno. Twór o nazwie "forum" dogorywa i kończy swój żywot na rzecz wszechobecnego debilizmu, clickbaitowych nagłówków, filmów od półmózgów dla półmózgów i przerobionych w photoshopie zdjęć.

Miaukie pokolenie, hodowane na fame mma, patostrimach i wymyślonym życiu na instagramie.

tfu na was wszystkich. Wy wiecie na kogo.

ps. żeby uniknąć postów półmózgów, którzy zwrócą uwagę na datę założenia kont (to nie jest moje pierwsze konto, a na wykop zaglądałem już w 2008)

#wykop #zalesie #wyznaniezdupy
Pobierz
źródło: odc
  • 145
@K-S- @arinkao a najlepsze jest to, że ja dokładnie to samo widziałem na forum insomnia. Kogo na tym forum nie było, nawet późniejsi celebryci influenserzy tam postowali, jak np. maffashion (zanim w ogóle ktokolwiek ją znał), prawnicy, lekarze, programiści, finansiści lub wszyscy wymienieni jeszcze podczas studiów. Aż do momentu kiedy grupa takich sfrustrowanych prawiczków zdominowała forum i każdy kto miał trochę oleju w głowie to stamtąd uciekł. Wszystko można było tam załatwić,
@sikalafou: Tak na 100% miałeś tu konto wcześniej ale
-siedziałeś od 10 lat na wykopie bez konta
-usuwałeś z tego samego powodu jak teraz, albo
-niedobra moderacja dała ci perma za bycie bucem
Zgadłem?

@sikalafou Zaśmiałem się pod nosem, bo widzę twój drugi post tego typu i nick skojarzyłem później.

Znowu pomyślałem "no ma rację, ale po co taki elitaryzm i protekcjonalizm wobec ludzi". Nakręcasz kłótnie i nienawiść tylko po to, aby poczuć się lepszym od innych. Sam narzekasz że "każda dyskusja nie polega na swobodnym przepływie myśli i wymianie na argumenty tylko na tym kto z kogo szybciej zrobi debila, zaatakuje, zwyzywa"
-siedziałeś od 10 lat na wykopie bez konta


nie siedziałem tu 10 lat

-usuwałeś z tego samego powodu jak teraz, albo


Jedno konto usunąłem z przyczyn prywatnych, jedno konto, które miałem jako pierwsze zapomniałem jaki miałem nick, mail i nie zaglądałem tu przez dłuższy czas po prostu. Byłem skupiony na innych rzeczach

-niedobra moderacja dała ci perma za bycie bucem


Nigdy nie narzekałem na moderacje jak mnie banowali. Przytuliłem kilka banów za
moze kiedys sie odniesie an zarzuty ze spamuje postami produkcja vs biuro xD


@shelkofy: taki sobie wymyśliłem kontent i lubię o tym dyskutować. 1-2 posty w tygodniu to spam? To wejdź sobie do mirkobloga i ustaw sortowanie od najnowszych. Zobaczysz co to znaczy spam. Milion postów składających się z 1-kilku słów + obrazek smutnej żabki, albo mem. To jest spam.
@sikalafou:
W pełni się zgadzam. Swego czasu wrzucałem tu różne materiały popularnonaukowe. Nawet ostatnio natknąłem się na ciekawy dokument dotyczący Czarnobyla z perspektywy miedzy innymi ukraińskich służb wywiadowczych (odtajniono archiwa). Stwierdziłem jednak, że nie będę tego umieszczać tego na tym orlenowskim #!$%@?łku ( ͡º ͜ʖ͡º) #popularnaopinia Niech giną. Wystarczy im polsatnius, eremef czy inny slazag.
jednakowoż przebija się dużo przegrywow i inceli itp obok całego patotagu.


@mikau: Zawsze można dać na czarno, ale problem jest wtedy taki, że wykop w gorących z ostatnich 12 godzin ma chyba z 3-4 strony a przynajmniej ciągle odnoszę takie wrażenie. Na starym wykopie dalej cały czas miałeś te 20 stron postów mniej lub bardziej dostosowanych do ciebie.

@sikalafou: Czytając twój post odnoszę troche wrażenie, że to kolejne starcze gadanie,
@sikalafou:

a nie jest tak, że za szybko wrzucasz ludzi na czarną? Może raz cię #!$%@?, a poza tym piszą ciekawe rzeczy..(?)
Zostaw na czarnej dotychczasowe tagi, a odblokuj z czarnej mirków i zobaczysz jak jest.

I zostań tu, bo robisz fajny content (òóˇ), czasem heheszkujesz, ale i wyjaśnisz/doradzisz! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tylko potem piszę post, chcę o czymś wymienić opinie i jest 0-2 odpowiedzi.


@sikalafou: To jak na jakościowych subredditach (nie głównej reddita) - jakościowy internet to nie jest masówka

Poza tym ile można wałkować ten sam temat, w pewnym momencie od gadania przechodzi się do działania zgodnie ze swoimi poglądami - dzieci z pokolenia millenialsów się nagadały, coraz mniej jest do mówienia, coraz więcej jest do robienia - ostatnio ludzi na