Wpis z mikrobloga

Kiedyś już pisałem, ale jednak się wtedy pospieszyłem i usunąłem posta. Tak więc teraz #chwalesie

Napisałem i wydałem pierwszą #ksiazki
Niby kierowana do młodszych, ale mam nadzieję, że i starszym podejdzie.
Tematyka ogólnie popularnonaukowa - książka zachęcająca w swoich założeniach do poznawania świata w jego różnych aspektach. Spis treści macie w Demo.

Nie chcę chamsko zachęcać do zakupu, ale miło mi będzie, jak zerkniecie.

Trochę #wygryw się czuję
#nauka #edukacja

Póki co tylko ebook, ale już od przyszłego tygodnia powinien być dostępny i papier.

No dumny trochę jestem.

https://www.e-bookowo.pl/self-publishing/garsc-odpowiedzi-na-pytania-ktorych-nie-spodziewaliscie-sie-zadac.html
GoNpKNSsz - Kiedyś już pisałem, ale jednak się wtedy pospieszyłem i usunąłem posta. T...

źródło: temp_file.png7339235698273254478

Pobierz
  • 46
  • 0
@kureci_paratko jest możliwość, że dogadamy się na priv albo maila :)

Wtedy ja zamawiam bezpośrednio z drukarni ileś sztuk, robię podpisy i dedykację, pakuję i wysyłam, gdzie trzeba.

Myślę, że nie wyjdzie drożej niż przez sklep.
@GoNpKNSsz:
Przeczytałem (fragment) demo z ciekawości – nie zmierzam oceniać stylu (ważne, że Tobie się podoba;)) ale rzuciło mi się w oczy sformułowanie "lekarze morowi". Moim zdaniem to niewielki, ale jednak błąd merytoryczny – w literaturze faktu takie nazewnictwo jest niespotykane (Google widzi dosłownie 1 pdf w całym internecie). Byli grabarze morowi i lekarze plagi (częściej zwani doktorami plagi). Jak następnym razem coś napiszesz to wyślij mi do bezpłatnego fact checku:P
  • 0
@texas-holdem dzięki
wiem, że styl może być różnie odbierany
chciałem jednak, żeby książka miała formę pogadanki dla dzieciaków i młodzieży

ale mi się podoba :p

a jaką masz specjalizację?