Wpis z mikrobloga

Kiedyś już pisałem, ale jednak się wtedy pospieszyłem i usunąłem posta. Tak więc teraz #chwalesie

Napisałem i wydałem pierwszą #ksiazki
Niby kierowana do młodszych, ale mam nadzieję, że i starszym podejdzie.
Tematyka ogólnie popularnonaukowa - książka zachęcająca w swoich założeniach do poznawania świata w jego różnych aspektach. Spis treści macie w Demo.

Nie chcę chamsko zachęcać do zakupu, ale miło mi będzie, jak zerkniecie.

Trochę #wygryw się czuję
#nauka #edukacja

Póki co tylko ebook, ale już od przyszłego tygodnia powinien być dostępny i papier.

No dumny trochę jestem.

https://www.e-bookowo.pl/self-publishing/garsc-odpowiedzi-na-pytania-ktorych-nie-spodziewaliscie-sie-zadac.html
GoNpKNSsz - Kiedyś już pisałem, ale jednak się wtedy pospieszyłem i usunąłem posta. T...

źródło: temp_file.png7339235698273254478

Pobierz
  • 46
No i abstrakcja dzieje się dzisiaj.
Jesteś dobitnym przykładem, że AI może wyrugować z zawodu grafików/artystów plastyków. Wszystkie ilustracje są generowane?
@GoNpKNSsz: no szczerze przejrzałem to demo i się tylko zniechęciłem. Opowieść o wampirach mimo wszystko tak średnio wpisuję się w kategorię popularnonaukową.

Niby jest spis treści i później jest trochę lepiej, ale mimo wszystko trochę innych treści się spodziewałem patrząc na tytuł i okładkę.
@GoNpKNSsz: Kolejne nic nie znaczące bajanie jakiegoś typa oderwanego od rzeczywistości, który by nawet trawy nie potrafił skosić. Pisane dla debili o nic nie znaczących dla nikogo faktach, ogólniki i generalnie czas zmarnowany na wiedzę bezużyteczną.
Idź człowieku zajmij się czymś konkretnym, a nie oczy mydlisz jakimś #!$%@? tytułem pseudonaukowej książki.
  • 0
@horus666 dzięki xD
trawę umiem skosić, nawet maszyny projektowałem i zajmowałem się ich budową

nie musisz czytać
podziekowalbym za konstruktywną krytykę, ale ta akurat taka nie jest
  • 0
@Hekun pierwszy rozdział jest o mitologii, kolejne o biologii, legendach, fizyce, astronomii

jak pisałem - kieruję to raczej do młodszych
nie jestem Dawkinsem czy innym uczonym
jedynie mgr inżynier, który lubi dzielić się wiedzą, a jednocześnie uważa, że szkoły nie są w tym najlepsze

jak chcesz, podeślę Ci na priv kawałek innego wybranego przez Ciebie rozdziału
  • 0
poprosiłem jeszcze wydawcę o zmianę demo z całego pierwszego rozdziału na 1-2 strony z kilku rozdziałów

na siebie zamówiłem 25 książek papierowych póki co.
w wydawnictwie zostawiam 25 do kupna przez stronę
no szczerze przejrzałem to demo i się tylko zniechęciłem. Opowieść o wampirach mimo wszystko tak średnio wpisuję się w kategorię popularnonaukową.


@Hekun: Miałem niestety bardzo zbliżone odczucia, osobiście nie kupiłbym.

@GoNpKNSsz: Moim zdaniem zbyt mało dopracowana forma jak na wydanie papierowe – bardziej bym to widział rozbite na indywidualne wpisy blogowe, zbierał feedback i dopiero na jego podstawie pisał książkę, ilustrując z użyciem AI np. jako czarno-białe, humorystyczne ryciny. Traktuj
@horus666:

Kolejne nic nie znaczące bajanie jakiegoś typa oderwanego od rzeczywistości, który by nawet trawy nie potrafił skosić. Pisane dla debili o nic nie znaczących dla nikogo faktach, ogólniki i generalnie czas zmarnowany na wiedzę bezużyteczną.

Idź człowieku zajmij się czymś konkretnym, a nie oczy mydlisz jakimś #!$%@? tytułem pseudonaukowej książki.

Skąd się biorą tacy ludzie xDDD
Madin5 - @horus666: 
Kolejne nic nie znaczące bajanie jakiegoś typa oderwanego od rze...

źródło: cur2h2di0v9a1

Pobierz