Wpis z mikrobloga

Wielkiemu Chłopu wystarczy tylko 400w na 36-28 pod 15% żeby sobie jechać poniżej LT2


@Poemat: pal licho, na zjazdach Wielki Chłop w ogóle nie musi nic robić i się turla na dół w top10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: 2k na 150km to nie płaskie, tym bardziej ze tam te podjazdy to krotkie :D Moj faworyt to okoliczna przelecz - 8km, 1000m podjazdu. Boli na sama mysl o niej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Poemat Panie, na gory tylko tarczowki. Do tego polecam od razu wymienic klocki na te z zeberkami chlodzacymi.. Albo jak nadmiar kasy to ponoc grafenowe spisuja sie genialnie - tylko sa 2x
  • Odpowiedz
  • 2
@zielonykrul: 105kg na gotowo

@Im_from_alaska: Dla mnie Makówka czy Beskidzki Raj to porządne górki. Nawet lokalny góral z którym jeździłem był zdziwiony, że daje radę ;)

@krzyzakp: Kolejnym razem (jak jeszcze nie zmienię Ryśka) to biorę alusy - i wtedy jedynie dwie pary klocków ma zmianę w trakcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Poemat: Klocki to jeszcze pikus. Gorzej jak sie felga rozgzeje od hamowania na tyle ze detka strzeli... Wtedy pozamiatane. Temu tylko tarczowki jak nie po płaskim.

@Im_from_alaska Nic nie przenosze, po prostu te pareset metrow to potem pikus.. Przykladowo https://dgtzuqphqg23d.cloudfront.net/avkh73YBYv1oGSZimha_HNA72-jLP0AR3gjpl94xKFE-1536x2048.jpg - takie tam niedaleko. W okolicy było jeszcze 25%, ale niestety nie sfociłem, o podjezdzaniu nie mowiac :D
  • Odpowiedz
@TypowyXD: widzialem, ale po foto ciezko dojsc czy tylko wentyl zaczal puszczac po woli czy strzelilo i operatora wywalilo w powietrze/row.. Bo to drugie przy duzej predkosci to sie moze zle skonczyc..
  • Odpowiedz
  • 0
@krzyzakp: Obręcz syczała jak stanęliśmy po zjeździe z Makowskiej, dymiło i zaczęło puszczać nagle dętka, jak wyjąłem to przy wentylu było spalone i dziurka ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Poemat: Czyli wersja soft. Dobrze ze nie strzelilo ;) Tarcze to juz pare razy czulem ze wydaja ciekawy zapach, a po zblizeniu reki bylo czuc ze mozna by miesko grilowac (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Poemat: a właśnie ktoś na tagu ostatnio się wymądrzał, że duże chłopy tarczówek nie potrzebują. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ''tubolito'' na zdjęciu na wymianę, czy to jest ta przepalona dętka do wymiany?
  • Odpowiedz