Wpis z mikrobloga

@onomatopeja_: po 30 perspektywa się trochę zmienia i jakoś tak docenia się to co się ma :) ja też w gruncie rzeczy uważam, że żyje mi się całkiem dobrze, chociaż chyba nie mam żadnej z rzeczy, które wymieniłeś. Rodziny za bardzo nie chce, ze znajomymi jakoś tak średnio mi się chce utrzymywać kontakt, hobby chwilowo nie mam, a zwierzaka to może sobie wezmę. Zdrowie mam, pieniądze mam i mogę robić co
@Notes: @Noxter20 Przecież koleś tu przyszedł tylko po to żeby powyzywać innych i poczuć się lepszym xD W pierwszej swojej odpowiedzi ciśnie innym od frustratów i przegrywów i tylko się rozkręca do tego stopnia, że potem mode usuwa mu komentarz xD
Myślę, że osoba która "lubi czytać jak innym żal dupsko ściska" albo nazywa innych "robakami zawistnymi" to nie jest chyba jednak do końca spełniona osoba, której się w życiu fajnie
@chcialbymbycnormalny nie do końca się zgodze.
Jesli na spotkaniu rodzinnym pragnę się podzielić jakaś super nowina ontymnco spotkali mnie pozytywnego w życiu jak nowa praca albo żona w ciąży albo otwarcie firmy czy cokolwiek a ze strony rodziców czy wujostwa czy kogokolwiek spotyka mnie tylko fala hejtu w stylu „a na co ci to synek? Dziecko to udręka. Firma sprowadzi cię na dno. Awans to duża odpowrdzialnsoc a to trzeba na spokojnie
@onomatopeja_ no i super, a mój 7 letni syn będzie studentem prawa ( ͡º ͜ʖ͡º) tak na serio to w końcu jakiś jeden pozytywny wpis. Witam w grupie cieszących się z życia. Mimo tego, ze nie jestem milionerem to rodzina sprawia, że chce się żyć i pracować nad sobą mimo tego co pierdzielą jakieś childfree i inne tęczowe ufoludki ;)