Wpis z mikrobloga

Te komentarze to są komentarze ludzi nie mających nic wspólnego z przegrywem tylko klasyczne normictwo wykopowe


@olaf_wolominski: jesteś pewny? Ja wyrywkowo sprawdziłem profil od 4 najbardziej chamskich komentarzy i 4 udzielało się na tagach przegryw/blackpill/p0lka więc na twoim miejscu zalecałbym więcej pokory

dla Ciebie ktoś, kto lubi jak frustratom leci pianą z pyska, bo ktoś śmie być szczęśliwym ( ͡º ͜ʖ͡º)


@onomatopeja_: rozumiem że te
Pierwszy normik z brzegu


@olaf_wolominski: @21kremuwkarz37 no tak, czyli gościa, który zartobliwie (jak wyjaśnił w kolejnym komentarzu) napisał "to minie" zestawiasz z 4 innymi (a jest ich pewnie wiecej), którzy wyjeżdżają z tekstami pokroju
"Jestes tylko betabankomatem, portfelem, ale chyba ci to pasuje.
Poza tym nie jest twoja, jest twoja kolej."
?
Naprawdę miałeś takie silne przekonanie, że to pisały "normiki"?
Jeśli chcesz choć w małym stopniu zwiększyć jakość swojego życia,
@NieBendePrasowac: Dobra jedziemy:
SpasticInk - el normicco clasicco
Arboree - pasuje do twojej tezy, teraz jeszcze daj dowód że jest genetycznym przegrywem sub180cm
Noxter20 - aktywny użytkownik tagu przegryw który kompletnie zaprzecza twojej tezie
Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod - pasuje do twojej tezy
Pepe_Roni - patostrimy, giełda, ciuchy, zero tagu przegryw, el normicco clasicco

I to tyle z pierwszej strony. Reszta komentarzy nie spełnia warunków twojej hipotezy, a drugiej nie chce mi się przeglądać.