Wpis z mikrobloga

@chcialbymbycnormalny o dopiero zobaczyłem odpowiedź xD skoro anon z internetu mówi że jednak jestem nieszczęśliwy, po tym jak oszczalem jego kolegów z tagu, to może faktycznie jest bardzo smutno. tymczasem mamy godzinę 13, ja jestem po 2h treningu, 3km biegania, dwóch spacerach z psem w tym jeden z żoną po lesie, pysznym śniadanku, jeszcze lepszym obiadku, zaraz zesmaże sobie gibona i pójdę na kolejny spacer z psem, może odwiedze przy okazji rodziców.
@onomatopeja_: nie da się stworzyć szczęśliwego związku z polką. Tzn da się ale tylko tymczasowo ewentualnie długofalowo jeśli przewaga zdrowia / pieniędzy czy inaczej rozumianej atrakcyjności jest po twojej stronie a i tak 1 wyjazd zagraniczny może doprowadzić do rozpadu rodziny. W każdym razie ciesz się póki możesz :)
@onomatopeja_: dlaczego sprany mozg? moze tobie p0lka sprala mozg i owinela wokol palca, ze czujesz sie szczesliwy xD a pewnie jak wychodzisz do pracy to poplakuje bo marzy jej sie hiszpanski ksiaze tak jak lewandowskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@onomatopeja_: gratuluję, ja mam w teorii wszystko, ale w praktyce ciągle czuję się zestresowany i napięty. Jedyną radość mi sprawiają aktywności gdzie nie ma ludzi, z którymi mam jakąś zażyłość emocjonalną. Czyli praca i hobby.
@Kopytnik_1: U niego jest tak samo tylko mechanizm wyparcia dziala na maksymalnych obrotach tak jak pewnie usta jego polki dopoki zadbal o mieszkanko i podwozi dzieciaki na dodatkowe zajecia ( ͡° ͜ʖ ͡°)