Wpis z mikrobloga

u mnie nie laguje a mam wersje na Windowsa i wszystko spoko tylko #!$%@? troche to, że raz na pare dni gubi zbindowane gesty i trzeba odpalać ich apke żeby załapało ale nie wiem czy to wina właśnie windowsowej wersji.

Ja mam wersje MX Master S2 czy jakoś tak


Może masz jakieś zakłócenia czy coś bo chyba wiem o co Tobie chodzi.


@Protectorx: u mnie z kolei ustawionych gestów nie gubiło,
  • Odpowiedz
@swcc: ale że te kable tak na podłodze byle jak? :(
Pomijam po uj tyle monitorów, może faktycznie jesteś kosmitą i korzystasz z wszystkich w jakichś sposób :P
A co to są te takie panele ponacinane na suficie?
  • Odpowiedz
@swcc: cztery sprawy,
1. ogarnij kable :)
2. przetestuj egohumana, ja mam od grospola jest bardzo wygodny, najlepszy fotel na jakim do tej pory siedziałem, ale też wizualnie fajnie by się tam komponował wg mnie.
3. podaj link do tych stojaków pod monitory/głośniki, bo moje się nie mieszczą na biurku, teraz stoją za monitorami i przez to kiepsko słychać :D
4. podaj link do stelaża biurka i napisz parę zdań jak
  • Odpowiedz
Pomijam po uj tyle monitorów, może faktycznie jesteś kosmitą i korzystasz z wszystkich w jakichś sposób

za mało ekranów od dołu


@fizzly: Nie rozumiem dlaczego ludzie ograniczają swoje myślenie tylko do "swojego podwórka" XD
Większość wykopków wykorzystuje jeden monitor, ale są ludzie, którzy wykorzystują komputer do profesjonalnej pracy zarobkowej, a nie tylko do YouTuba, Facebooka i Wykopa :D
W takiej pracy liczy się ergonomia i wygoda. OP zajmuje się filmowaniem i
  • Odpowiedz
@swcc: Kurde, właśnie sobie zdałem sprawę, ze te ikony na środku w WIndows 11 jednak mogą się przydać przy takich konfiguracjach z kilkoma monitorami albo jednym szerokim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@n0xx: 3 x LG UltraFine 32UN880-B na biurku i Panasonic Master OLED Pro TX-65LZ2000E jako główny do pracy z kolorem :)
  • Odpowiedz