Wpis z mikrobloga

W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako potencjalne partnerki, matki czy małżonki. Ja zaczynam

1. Tatuaże - widzisz taki brudnopis i od razu wiesz że trafił ci sie egzemplarz z defektem, nieprzepracowanymi traumami wymagającymi dlugotrwalej terapii, której w poczatkowym okresie dziecinstwa zabrakło silnych wzorców i autorytetów

#tatuaze #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #glupiewykopowezabawy #tatuazboners
daeun - W tym wpisie wrzucamy wszystkie kobiece RED FLAGI dyskwalifikujące je jako po...

źródło: temp_file2653635524481855561

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
nieprzepracowanymi traumami wymagającymi dlugotrwalej terapii, której w poczatkowym okresie dziecinstwa zabrakło silnych wzorców i autorytetów


To ja i nie mam żadnych tatuaży.. Moje tatuaże są wewnątrz mnie i nie musze je pokazywać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 69
@Mr_3nKi_ tatuaż to nic innego jak forma autoagresji, taka sama jak sznyty czy przychary, wynikająca z niemożnosci radzenia sobie z problemami. Ból psychiczny zastępujesz bólem fizycznym.
  • Odpowiedz
@daeun 2. kolorowe włosy, co tydzień inne.
3. Pełna uśmiechu, radosna i sympatyczna, do czasu gdy zaśmiejesz się z niej
4. Sprawia wrażenie milutkiej, delikatnej, słodkiej i niewinnej, a przy np. psiapsi opowiada czego to ona nie #!$%@?ła
5. Totalna ignorancja dla wzorca rodziny, brak chęci bycia mamą, czy chociaż żoną, a marzenia na przyszłość to „co będzie to będzie, yolo, żyje się raz”
6. Totalny brak zainteresowań poza netfliksem, jaraniem e
  • Odpowiedz
@daeun: kolorowe włosy, duża ilość partnerów, jakieś nietypowe fantazje typu trójkąty, narkotyki, kolczyki w nosie jak u krowy
Daddy issues, przyjaźń z jej eks, chodzemie na terapię
I wiadomo jbc brudnopisy
  • Odpowiedz