Wpis z mikrobloga

przetestuj egohumana, ja mam od grospola jest bardzo wygodny, najlepszy fotel na jakim do tej pory siedziałem


@voot: Niezbyt, a już na pewno nie wersja z siatką zamiast pianki na siedzisku.
Niezbyt, a już na pewno nie wersja z siatką zamiast pianki na siedzisku


@deviator: mi akurat ten podszedł najbardziej, przesiedziałem cały dzień w sklepie z fotelami, wytestowałem kilka i to nie tak że usiadłem i wstałem, tylko siedziałem i robiłem swoje na laptopie. Ergohuman od grospola podszedł mi akurat najbardziej, ale każdy ma swoje preferencje, dlatego napisałem żeby przetestował, a nie od razu kupował :)
@swcc: Spoko setup. Ja tylko dopytam o multiplikacje ekranu: Jak to ogarnąłeś? Dołożyłeś jakiś hub? Jaki model? Te 4 ekrany podłączone są do Maca Studio? Mam podobny setup, gdyby odjąć ten wielki ekran u góry. 2x24'' i 1x 27'' po środku. No i ciekawi mnie najbardziej wydajne w praktyce podłączenie takiego setupu do Maca Studio.

3maj się!
@voot: No, jak na nim siedziałem ładnych parę lat, aż nabawiłem się lumbago od tej siatki. Żeby mówić o jakiejkolwiek egronomii musisz mieć solidne, sprężynujące podparcie odcinka lędzwiowego, czyli kości ogonowej, siatka Ci tego nie zapewni. Poza tym jak się ma d. ciut szerszą od standardowej to krawędzie siedziska będą wbijać się w uda.

Przesiadłem się na prostego Markusa i nie żałuję
Sprzętu za setki koła, a fotel za 500 zł z Ikei. Nie to, że zły (sam mam), ale przy takiej kasie wydałbym choć pół % na fotel dobry dla kręgosłupa. Za 10 lat podziękujesz.