Wpis z mikrobloga

Standardowy człowiek spędza w pracy 8 godzin. Spędza ok godzinę na dojazd w jedną stronę, potem w drugą. Dajmy, że nawet godzinę całościowo, to daje 9 godzin wyjęte z życia. Dodatkowo jakieś gotowanie czy sprzątanie, kolejny odjęty czas.

Jak ludzie cieszą się takim życiem? Połowa jak nje więcej życia zmarnowana na pracę, mało przyjemności i wizja zapierdzielania w ten sposób +40 lat.

Nikt z moich znajomych nie rozumie tego jak nad tym ubolewam, typowe npc. Najlepiej cieszyć się, że się ma gdzie pracować i zrzygac się ze szczęścia że się ma 4 godziny życia danego dnia.

Wszystko w tym świecie mi nie pasuje odkąd wypralam sobie przypadkiem mózg blackpillem i mam za dużo czasu na overthinkowanie.

No nic, trzeba iść spać, jutro znów do kołchozu (dobrze że zdalnie bo dawno bym chyba już magikowała w innym wypadku)

#gownowpis #zalesie #przegryw
  • 65
monotonna siedząca praca niszczy ludzi bardziej niż praca fizyczna


@ZenujacaDoomerka: oczywiście takie pierdy musi pisać j0lka z korpo. #!$%@? na magazynie jest na pewno lżejszą pracą od siedzenia przy komputerze. Współczuje ci :( :( :(

gdzie można dać sobie po mordzie po robocie jak jest drama, a tam jest cichy mobbing i pasywna agresja.


Jesteś skłonna bić się za magazynem, ale masz problem porozmawiać z kimś, zgłosić do HR, zabawna jesteś
@reydel: nie mówię że jest bardziej lekka ale długofalowo jest mniej obciążająca psychicznie i zdrowsza dla człowieka.

Człowiek przystosowany jest do aktywności fizycznej dużo większej niż teraz ma ktokolwiek zwłaszcza po czasach pandemii. Praca siedząca w dodatku biurowa obciąża ludzi psychicznie i jest bardzo wysoki wskaźnik depresji.
Nie chciałabym pracować na magazynie co nie zmienia faktu że w porównaniu do takiego Tadka co pracuje na magazynie pewnie jestem bardziej zniszczona psychicznie
@ZenujacaDoomerka Ale może większość osób też ma tak... Ja na przykład też tak definiuje... Wkurza mnie chodzenie do pracy, bo prócz tego że dostajesz za wykonaną pracę pieniądze, gdzie niestety są potrzebne do przeżycia, to tylko człowiek traci tam cenne chwilę jak nie lata swego życia... Ten czas powinien być wykorzystywany do kreatywnego rozwijania swojej osobowości jak i rzeczy które mógłbyś kreować... Bo faktycznie co to ma być gdzie w jednym dniu
@ZenujacaDoomerka: Też tego kompletnie nie rozumiem, nawet jakbym robił coś związanego ze swoją pasją, to jak miałbym robić na siłę jakieś zadania narzucone mi z góry, to by mi chyba ta pasja szybko obrzydła i jeszcze właśnie to siedzenie w robocie przez większość dnia, nie masz w ogóle czasu dla siebie, już nie mówiąc oczywiście o użeraniu się ze współpracownikami, przełożonymi albo klientami
Ludzie co lubią pracować są jacyć #!$%@? i