Wpis z mikrobloga

@Mandarex: nie identyfikuję się z obecnymi ruchami feministycznymi, jestem za równym traktowaniem obydwóch płci, co tyczy się również przytaczanego przez was często tutaj wieku emerytalnego. Pisałam o prostytucji, tak i tutaj uważam, że o ile kobieta wykonuje takie czynności samowolnie to nie mam z tym żadnego problemu i jestem szczęśliwa, że kobieta się spełnia i sprawia jej to przyjemność. Jeśli rzeczywiście zostało zabronione kobietom pracować w F1, to uważam to za
@Mamaboss:

a gdzie ja się wypowiedziałam na temat, o którym nie mam pojęcia?


O tutaj:

ciekawa jestem się odniesiesz do kobiet na rajdach F1 - w końcu zarabiają też ciałem ;)


waszym

Jakim waszym? Przecież ja gardzę tutejszymi przegrywami, ale wiadomo, jak się nie ma co powiedzieć to trzeba uciekać do ad personam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mamaboss

@BadaczCzosnekElementarnych: widzę, że dupa cię boli, że dla nas seks nie jest wyimaginowaną czynnością, którą znasz jedynie z ekranu komputera lub telefonu xD ciekawa jestem się odniesiesz do ring girls czy kobiet na rajdach F1 - w końcu zarabiają też ciałem ;)


Jak to jest że kiedy kobietom brakuje argumentów to muszą podkreślić że seks to dla nich nic nadzwyczajnego i pocisnąć facetowi że ten napewno nie rucha. Przy czym
@LonNon: @Emble Ależ Wy jesteście #!$%@? piwniczakami, emocjonować się życiem jakiejś obcej dupy z internetu i wypisać takie piwniczne farmazony, ludzie, dorośnijcie, znajdźcie sobie jakieś hobby, idźcie pobiegać czy coś:D

Co przeglądam wykop na kiblu to albo jakieś bzdury o danielumagicalu albo pierogi lewandowskiej, #!$%@? żal dupę ściska, kiedyś tu się dało poscrollować bez jakiegoś żalu, a teraz takie gówno, dramat.