Wpis z mikrobloga

Polacy pokochali elektryki. Tesla w czołówce najbardziej pożądanych samochodów

Kisnę z wypopków. Zbiorowisko małoletnich przegrywów. Wieczna walka z elektrykami i wytykanie jakie są gówniane a prawda jest taka że mają ból dupy bo ich nie stać. Tytani intelektu nie rozumieją że elektryki będą bardzo szybko taniały... Widzicie wypopki, sprzedaż Tesli rośnie na całym świecie pomimo tego że są tak gówniane jak twierdzicie. I NIKT TUCH LUDZI NIE "ZNIEWOLIŁ" FOLIARZE, NIKT ICH NIE ZMUSZA DO ELEKTRYKÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki ból dupska o koniec sprzedaży spalinówek od 2035 a prawda taka że do tego czasu i tak większość będzie wybierała dobrowolnie elektryki...

Właśnie jest kolejna obniżka Tesli, więc nadal będzie rosła sprzedaż. Poczekajcie tylko na Teslę 2 za 25k$, to cena kapusty pójdzie w górę przez gotowanie bigosu dla branży ICE ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tesla #motoryzacja #elonmusk #takaprawda
timechain - Polacy pokochali elektryki. Tesla w czołówce najbardziej pożądanych samoc...

źródło: Chart-Tesla-vehicle-sales-quarterly-deliveries-Q2-2022-watermark

Pobierz
  • 201
co jest problematyczne w elektrykach oprocz tego ze rzadko sie psuja?


@Pawel993:
- mniejsza elastyczność jeśli chodzi o zasięg i dostępność ładowania
- czas ładowania
- masa pojazdu
- wpływ zimy na zasięg
- podatność na samozapłon, który jest znacznie bardziej gwałtowny i niebezpieczny niż w pojazdach ICE
- większa podatność na "szkodę całkowitą" w przypadku kolizji, skorelowane z powyższym podpunktem
- duże ryzyko wprowadzenia przepisów ograniczających dostęp do parkingów podziemnych
@timechain: kupno twittera podchodzi pod dzial marketingu, elektryki dla ludu musza miec stacje szybkiego ladowania, max 10-20 min ladowanie, i ladowanie nie moze byc drozsze od gazu/diesla/benzyny, tesla celuje cenowo w samochody o podwyzszonym standardzie (okolice 40-50k dolarow) a takich samochodow wiecej niz 5 mln rocznie sie nie sprzedaje, widac juz wyhamowywanie sprzedazy, gdzies przy 2-2.5 mln zapelnia popyt na te 4 modele tesli, musza isc w tansze modele
@eloar: no dramat te stare Tesle z Norwegii

Faktycznie tanio, tylko to złom, którego nie idzie naprawić.

ja swoją 8-letnią jeżdzę od prawie 15 miesięcy i zrobiłem 40kkm (z 111kkm na 151kkm pracując na HO) ale dosłownie każdego ranka po przebudzeniu po tym jak wejdę na wykop to dzwonię po laweciarza żeby ją wziął na złom bo przecież nic tylko #!$%@?ć, skoro się nie da naprawić
A potem przypomina mi się
kupno twittera podchodzi pod dzial marketingu


@grypa-grypowska: ja naprawdę nie będę wam odpowiadał na to morze idiotycznych zarzutow które już setki razy były obalane...

Tylko wyjaśnij mi co ma zakup Twittera przez Muska do jakiegoś marketingu Tesli ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
P.S. Przed świętami jechałem jednego dnia do radomia, potem nad morze. Auto spalinowe pozwoliło nam zrobić to bez większych problemów i nawet o ludzkiej porze zjedliśmy kolację w hotelu. Teraz jak sobie pomyślę że mając auto elektryczne musiałbym #!$%@?ć z punktu ładowania do hotelu i rano wracać po auto to mi się takiego auta odechciewa. Auto miało dawać ludziom wolność w przemieszczaniu się, auta elektryczne na tym etapie niestety tę wolność ograniczają
jak można spać w hotelu bez ładowarki na parkingu?


@Krupier: no normalnie. Wybieramy zawsze hotel jak najbliżej miejsca naszej delegacji. W delegacji obowiązują trochę inne zasady rozliczania pracowników i nikt nie będzie wybierał hotelu do którego ma dalej bo niezależnie od tego czy wrócę o 20 czy o 22 do pracy to wynagrodzenie za ten dzień mam to samo. Mam też wycieczki jednodniowe i wtedy zamiast autem musiałbym jechać pociągiem co
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sierzant_Cruchot: filmik na ich kanale YouTube jest darmowy. On się nie wyświetla nikomu mimowolnie, każdy sam musi go kliknąć i obejrzeć geniuszu. Podobnie jak cokolwiek na ich własnej stronie, lub profilu na innych social mediach...

Reklam tesli jest pełno i to od pierwszej generacji.


Nie mają żadnych komercyjnych reklam. Nikt tu nie potrafi znaleźć jakiejkolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod:

Co nie @PiotrFr ? :D Ile to już razy cię nakryłem na kłamstwie? Prawie tyle co się wypowiadziałeś xD

Ty sobie wymyśliłeś, że wszystkie fakty są kłamstwem xD
Ale jak sam przyznałeś, jadąc elektrykiem nawdychałeś się oparów z baterii i ci zaszkodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nikczemny_Pomidor

i wiesz to z?

Co wiem skąd? Cytuj o co pytasz, będzie łatwiej

@modzelem

trzeba.

Tylko w polskich realiach