Wpis z mikrobloga

Polacy pokochali elektryki. Tesla w czołówce najbardziej pożądanych samochodów

Kisnę z wypopków. Zbiorowisko małoletnich przegrywów. Wieczna walka z elektrykami i wytykanie jakie są gówniane a prawda jest taka że mają ból dupy bo ich nie stać. Tytani intelektu nie rozumieją że elektryki będą bardzo szybko taniały... Widzicie wypopki, sprzedaż Tesli rośnie na całym świecie pomimo tego że są tak gówniane jak twierdzicie. I NIKT TUCH LUDZI NIE "ZNIEWOLIŁ" FOLIARZE, NIKT ICH NIE ZMUSZA DO ELEKTRYKÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki ból dupska o koniec sprzedaży spalinówek od 2035 a prawda taka że do tego czasu i tak większość będzie wybierała dobrowolnie elektryki...

Właśnie jest kolejna obniżka Tesli, więc nadal będzie rosła sprzedaż. Poczekajcie tylko na Teslę 2 za 25k$, to cena kapusty pójdzie w górę przez gotowanie bigosu dla branży ICE ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tesla #motoryzacja #elonmusk #takaprawda
Pobierz timechain - Polacy pokochali elektryki. Tesla w czołówce najbardziej pożądanych samoc...
źródło: Chart-Tesla-vehicle-sales-quarterly-deliveries-Q2-2022-watermark
  • 201
A ty lubisz jak murzyn ci mówi, że dzisiejsza ofiara z dzieci będzie większa, więc płacisz 2x za baterię. Chiny mówią, że od dzisiaj płacisz 2x za lit przez słaby social score.


+ banda innych dyktatorskich krajów ci mówi, że będzie 2x drożej xD


@cwlmod: To są jakieś urojenia. Które dyktatorskie kraje? Oprócz Chin jest jeszcze Australia i Chile.
Patrz, nawet Volkswagen Ci pisze.
https://www.volkswagenag.com/en/news/stories/2020/03/lithium-mining-what-you-should-know-about-the-contentious-issue.html
Pobierz Yelonek - >A ty lubisz jak murzyn ci mówi, że dzisiejsza ofiara z dzieci będzie więks...
źródło: Website_Reserves_1163
@timechain: słaby bait, Polacy są mega biedni, mieszkający głównie w blokach, nowy elektryk to koszt ok 150 000, brak infrastruktury, koszmarny koszt wymiany baterii. Tylko debile się nabierają na ten elektroszajs dla bogoli.
Celem jest likwidacja samochodów dla biedaków. Niebędzie byle plebs jeździł sobie passeratti, na hulajnoge albo do zbiorkomu.
@timechain:

Wieczna walka z elektrykami i wytykanie jakie są gówniane


Są gówniane i zawsze będą gówniane do momentu, w którym nie zostanie opracowana technologia lekkich baterii. Samochód ważący 2-3 albo i więcej ton jest gówniany z definicji.

a prawda jest taka że mają ból dupy bo ich nie stać.


Stać. Do tego mieszkam w domu z fotowoltaiką. I nie kupiłem elektryka, tylko w pełni świadomie wybrałem spaliniaka. Jedyna opcja, która jest
Taki ból dupska o koniec sprzedaży spalinówek od 2035 a prawda taka że do tego czasu i tak większość będzie wybierała dobrowolnie elektryki...


@timechain: jak takie elektryki zajebiste i kazdy od 2035 i tak bedzie je bral to po co ten zamordystyczny zakaz? Przeciez rynek sam wg ciebie by to zweryfikowal i elektryk wyparlby spalinowke wiec po co dodatkowo wprowadzac zakaz? A no po to ze wcale by tak nie bylo
@timechain: no ja akurat nie pieje z zachwytu nad elektrykiem co zrobi 250km po autostradzie żeby stać na stacji ładowania godzinę albo i lepiej, zakładając oczywiście że znajdziemy akurat szybką ładowarkę do naszego klamota.

Poczekam sobie z ugruntowaniem opinii do czasu aż na rynku wtórnym zacznie ich być więcej niż te 30%. Zwłaszcza ciekawi mnie jak się będzie miała sprawa z bateriami. Nie chce mi się wierzyć, że producenci baterii oszukali
@timechain: sam jeździsz szrotem 1.6 albo pewnie jakimś gówno elektrykiem, które wydaje dźwięk jakby zasysał pranie za 50k, typowy soy. Pojeździj raz w życiu czymś mocniejszym niż fiat 500 w elektryku i wtedy zacznij wysryw. beka z teslarzy
Elektryki sa ok, na pewno nie ekologiczne, ale fajnie sie nimi jezdzi. Tesla jest przereklamowana i technicznie bardzo slabym autem. Statystyki robia fan boye Elona, ludzie ktorzy dali sie nabrac ze chronia klimat no i oczywiscie US i A gdzie dzieki lobbyingu jakies 70% ladowarek jest od tesli i nie podepniesz innego samochodu xD
@timechain: Cóż niech sobie każdy jeździ czym chce, osobiście elektryka bym nie chciał jak by mnie było stać. Jednak lubię podłubać przy aucie i śmierdzieć olejem i benzyną ( ͡ ͜ʖ ͡)
@cwlmod:

ty lubisz jak murzyn ci mówi, że dzisiejsza ofiara z dzieci będzie większa, więc płacisz 2x za baterię. Chiny mówią, że od dzisiaj płacisz 2x za lit przez słaby social score.

Już ustaliliśmy, że nie jesteś na bieżąco

a gdzie reszta?

Jaka reszta?
Elektryki sa ok, na pewno nie ekologiczne, ale fajnie sie nimi jezdzi. Tesla jest przereklamowana i technicznie bardzo slabym autem. Statystyki robia fan boye Elona, ludzie ktorzy dali sie nabrac ze chronia klimat no i oczywiscie US i A gdzie dzieki lobbyingu jakies 70% ladowarek jest od tesli i nie podepniesz innego samochodu xD


@CzarnyBursztyn: Przereklamowana? Ty tak na poważnie? xD

Chcesz mi powiedzieć, że tesle niczym się nie wyróżniają na
@red7000:

póki co elektryk nie jest alternatywą dla ogółu, tylko opcją dla wąskiego grona, co to za auto, że na 1 tankowaniu nie zrobi 1200 km i to z zapasem?

A ten "ogół" robi 8000 km rocznie. Mediana jeszcze niższa
Już ustaliliśmy, że nie jesteś na bieżąco


@PiotrFr: Hehe i znowu kłamczuszek ignoruje niewygodne fakty.

Tak, ustaliśmy że jesteś kłamcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaka reszta?

WIesz jaka reszta. Kobalt nikiel i inne dziwne pierwiastki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod:

WIesz jaka reszta. Kobalt nikiel i inne dziwne pierwiastki

1/3 rynku ich nie posiada i ten udział rośnie. Mówiłem o tym parę dni temu ale ty ciągle

Hehe i znowu kłamczuszek ignoruje niewygodne fakty.

Btw, podoba ci się mem, który specjalnie dla ciebie zrobiłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1/3 rynku ich nie posiada i ten udział rośnie. Mówiłem o tym parę dni temu ale ty ciągle


@PiotrFr: Bo to zwyczajna nieprawda, kłamczuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw, podoba ci się mem, który specjalnie dla ciebie zrobiłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jaki mem? Znowu lewica próbuje tworzyć memy, które są nieśmieszne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)