Wpis z mikrobloga

Polacy pokochali elektryki. Tesla w czołówce najbardziej pożądanych samochodów

Kisnę z wypopków. Zbiorowisko małoletnich przegrywów. Wieczna walka z elektrykami i wytykanie jakie są gówniane a prawda jest taka że mają ból dupy bo ich nie stać. Tytani intelektu nie rozumieją że elektryki będą bardzo szybko taniały... Widzicie wypopki, sprzedaż Tesli rośnie na całym świecie pomimo tego że są tak gówniane jak twierdzicie. I NIKT TUCH LUDZI NIE "ZNIEWOLIŁ" FOLIARZE, NIKT ICH NIE ZMUSZA DO ELEKTRYKÓW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki ból dupska o koniec sprzedaży spalinówek od 2035 a prawda taka że do tego czasu i tak większość będzie wybierała dobrowolnie elektryki...

Właśnie jest kolejna obniżka Tesli, więc nadal będzie rosła sprzedaż. Poczekajcie tylko na Teslę 2 za 25k$, to cena kapusty pójdzie w górę przez gotowanie bigosu dla branży ICE ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tesla #motoryzacja #elonmusk #takaprawda
Pobierz timechain - Polacy pokochali elektryki. Tesla w czołówce najbardziej pożądanych samoc...
źródło: Chart-Tesla-vehicle-sales-quarterly-deliveries-Q2-2022-watermark
  • 201
@timechain: ale to Ty dzwonisz ;)

P.S. Przed świętami jechałem jednego dnia do radomia, potem nad morze. Auto spalinowe pozwoliło nam zrobić to bez większych problemów i nawet o ludzkiej porze zjedliśmy kolację w hotelu. Teraz jak sobie pomyślę że mając auto elektryczne musiałbym #!$%@?ć z punktu ładowania do hotelu i rano wracać po auto to mi się takiego auta odechciewa. Auto miało dawać ludziom wolność w przemieszczaniu się, auta elektryczne
Co do sprzedaży, to porównaj sobie VW, Toyotę i PSA z Teslą. Urosło się Tesli, ale dalej są malutcy.


@eloar: No i co z tego? przecież elektryki są nowe, dopiero rynek się rozwija. To nic niezwykłego że sprzedaje się ich mniej niż spalinówek. A wiesz że Tesla zarabia więcej niż niż VW lub Toyota, pomimo tego że sprzedaje ułamek tego co oni?
@timechain: elektryki są nowe? To bardzo interesujące. Tesla jest "nowa", elektryki są bardzo starym konceptem. Baterie LiPo czy LiFe są "nowe" dzięki czemu elektryki stały się znośne.

A wiesz że Tesla zarabia więcej niż niż VW lub Toyota, pomimo tego że sprzedaje ułamek tego co oni?

Więc mówisz, że mają złodziejsko wysokie marże? To głupio coś takiego popierać.

Tesla daje gwarancję na baterię 8 lat lub 250k km.

no fajnie, a