Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie, że Polska to matriarchalny cuckoldystan to przypominam, że Francuz nie tylko ma zakazane robienia testów na ojcostwo we Francji. Również za wykonywanie ich POZA GRANICAMI KRAJU prawo przewiduje karę roku więzienia i 15 tysięcy euro grzywny.
A Francją nie rządzi żadna feministyczna dyktatura tylko w większości mężczyźni wybrani w demokratycznych wyborach uchwalili takie prawo.

Wyobraźcie sobie, że żyjecie z żoną, z którą planujecie dzieci, ale zamiast podobne do was rodzą się małe murzynki. Oficjalnie są zarejestrowane jako wasze dzieci, na które musicie płacić alimenty. Nie możecie podważyć ojcostwa, a zdobycie dowodów, że nie są wasze jest surowo karanym przestępstwem. Brzmi jak dystopijna wizja napisana przez wykopka z tagu #przegryw po przedawkowaniu manosfery, a taki system prawny panuje już dzisiaj w jednym z dominujących krajów Europy!

#francja #p0lka #francja #blackpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow #redpill
Bananek2 - Jeśli myślicie, że Polska to matriarchalny cuckoldystan to przypominam, że...

źródło: 5471BB52-8212-4D2E-B8A0-58C2304306E5

Pobierz
  • 38
@GrandeConnection8884: Po wpisaniu w google "francja testy na ojcostwo" wyskakuje mnóstwo linków (w tym z tak neutralnych źródeł jak rynekzdrowia czy radio rmffm), która potwierdzają, ze takie testy są zakazane. Co prawda większość wyników to 2009 rok, ale to może wskazywać że po prostu wówczas uchwalono określone prawo.

Poza tym z tego co mi się przypomina to kiedyś czytałem, że testy są nie tyle zakazane, co wymagana jest zgoda obu rodziców
Francuz nie tylko ma zakazane robienia testów na ojcostwo we Francji

Nie ma


@PiotrFr: technicznie rzecz biorac - ma, poza uzyskaniem zgody sadu, ktory takiej zgody wyrazic... nie musi :D

Réaliser un test de paternité en dehors de ce cadre [ja: procédure juridique] est illégal.


Il est interdit de procéder à un test de paternité dans un cadre privé, par exemple sur internet ou à l'étranger.


La réalisation d'un test de