Wpis z mikrobloga

  • 4
@sikalafou Widzę, że bardzo dobrze radzisz sobie z krytyką. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie wiem, co było w tym komentarzu od @robertx, który miał 1443 plusy, ale chyba raczej ludzie się z nim zgadzali bardziej niż z tobą ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ale się dzieciarnia osrała xD Jakby od tych komentarzy wasze życie zależało :D. MA BOLEĆ :D nikt nie będzie miał w moim wątku więcej plusów niż ja muahaha ]:->
  • Odpowiedz
ale tu zesrańsko poszło xD


@Farezowsky: straszne haha :D chciałbym zobaczyć te pryszczate mordy na żywo jak zaciskają piątki przed ekranem, a nazajutrz do pana janusza won na pierwszą zmianę :D
  • Odpowiedz
Widzę, że bardzo dobrze radzisz sobie z krytyką. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie wiem, co było w tym komentarzu od @robertx, który miał 1443 plusy, ale chyba raczej ludzie się z nim zgadzali bardziej niż z tobą ¯(ツ)


@Del: w usuniętych nie było krytyki. W tych wysoko plusowanych, po prostu ktoś miał inne zdanie niż ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale z ciebie bałwan. Dupa piekła, że ludzie w komentarzach Cię zweryfikowali?


@sg553: 1) nikt mnie nie zweryfikował, po prostu część ma inne zdanie niż ja. 2) wyjdź czasem z domu i wyłącz komputer jeśli przejmujesz się komentarzami w internecie lamusie
  • Odpowiedz
hahaha jak się ładnie zesrałeś i usunąłeś odpowiedzi, piękny ból dupki


@cucaracha: zdefiniuj "zesrałeś", bo chyba nie używasz go w dobrym kontekście. Zesrała to się dzieciarnia patologii w tym wątku, co mogą sobie pomarzyć o pracy zdalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sikalafou: a ja rozumiem ludzi, którzy mimo możliwości pracy zdalnej chcą przychodzić do biura jeżeli jest dobre towarzystwo i mają niedaleko. Można się pośmiać, porozmawiać, zobaczyć itd, pooglądać fajne widoki z jakiegoś wysokiego piętra na panoramę miasta.

Model hybrydowy jest dla wielu osób optymalny.
  • Odpowiedz
Kolejny zamordysta ktoremu nie pasi, ze ktos woli co innego niz on xD


@Dentka7: aaaa tam od razu zamordysta, zamordysta usuwałby komentarze osób które nie uważają tego co on..... oh wait..... XD
  • Odpowiedz