Wpis z mikrobloga

@depish: Mam w rodzinie informatyków i uwierz mi większość rzeczy da się zrobić poza biurem XD Poza tym praca wymuszająca dojazdy do pracy to praca przykuwająca do miejsca zamieszkania, a informatyk jaki by nie był musi mieć większy zasięg niż Mietek dojeżdżający na taśmową produkcje. Z tego co zauważyłam dużo z nich jeździ sporo po Polsce, np raz logują się z Gdańska raz z gór i dużo też jeżdżą za
  • Odpowiedz
@sikalafou są zawody, w których pewnie wydajniej pracuje się z ludźmi, ale każde stanowisko, gdzie masz wykonywać pracę indywidualnie i prscujesz na kompie, jest lepsze w formie zdalnej (chyba, że ktoś ma wybitnie fatalne warunki w domu).
Spotkania z ludźmi w pracy sprawiają, że co chwilę wytrącasz się z rytmu pracy + ja np. nie wykbrazam sobie jak niekomfortowo musi być pracować w biurze z 4+ osobami/na open space
Nie mówię
  • Odpowiedz
@tata_romana to nie lepiej pracować zdalnie i umówić się w jakichś przyjemnych warunkach po pracy? 2h i tak macie w kieszeni, bo nie musicie szykować się do wyjścia i wracać z pracy do domu.
  • Odpowiedz
@SarahC: przecież nie tylko w IT da się pracować w pełni zdanie. Jak się zaczał Covid to nagle się okazało, że 99% prac biurowych można wykonywać z domu z takimi samymi wynikami XDDD Ale nie, nagle trzeba robić p0wrót do biur, żeby przypadkiem korpokołchoźnicy nie mieli za dobrze
  • Odpowiedz
@sikalafou: matka cię musiała zajebiście wychować jak z taką pogardą mówisz o pracownikach fizycznych. Na pewno jesteś lepszy jak pracujesz zdalnie i nie musisz się spocić w robocie.
  • Odpowiedz