Wpis z mikrobloga

Nie wierzę. Rekrutywka wczoraj mnie próbowała przekonać argumentami niematerialnymi do tego, że praca w systemie hybrydowym jest fajna :D Nie wierzę :D

To się dzieje naprawdę?

Plułbym w mordy tym, którzy się godzą na pracę w hybrydzie, albo stacjonarnie, w IT

#homeoffice #praca #pracbaza #pracait #programowanie #programista15k #programista25k #zalesie #bekazpodludzi #januszex
  • 287
dla mnie IT to tam gdzie musisz do pracy odpalić terminal, albo edytor kodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sikalafou: No to nie jest całe IT, więc po co to plucie na innych? Nie rozumiem.
Ja akurat pracowałem hybrydowo, bo inaczej się nie dało, większość można było zdalnie ale czasami musiałem jechać aby fizycznie coś naprawić.
ale niektórzy wolą i takich ludzi jest dosyc duzo


@Dentka7: powiedzmy, że wątek jest kierowany bardziej do tych, którzy SIĘ GODZĄ, a nie WOLĄ, ale już kula śnieżna poszła więc nie chce mi się prostować :D
powiedzmy, że wątek jest kierowany bardziej do tych, którzy SIĘ GODZĄ, a nie WOLĄ, ale już kula śnieżna poszła więc nie chce mi się prostować :D


@sikalafou: No dobra, czaje, ale to nadal nie jest taki prosty temat. Mimo, ze zdecydowanie wole pracowac zdalnie, to zgodzilbym sie na prace hybrydowa w aktualnej firmie bo jestem bardzo zadowolony z relacji z ludzmi jakie mam w tej firmie. Nigdy takich relacji nie mialem
Dyskusja typu: "jak można szczać na siedząco, ja zawsze tylko na stojąco"... Weź gościu rozbieg tak z 20 metrów i wbiegnij w ścianę, tak na pół prędkości - już powinno pomóc. Mówisz, że Ci NIE odpowiada taki system i do widzenia. Idziesz tam, gdzie zgodzą się na Twoje warunki? Na rozmowie z rekrutywką też byłeś taki przekonywujący jak tutaj? Wyrzyg na wykopie jest zawsze łatwiejszy.
na całkowicie zdalnej od początku 2020. Uważam, że dla zdrowia psychicznego (przynajmniej mojego) dobrze by zrobiła z 1-2 wizyty na miesiąc w biurze. Powoli chyba trzeba to wdrożyć, bo coraz gorzej się pracuje. Na krótka metę zdalna faktycznie idealna


@unlucky_k: od poczatku covida na zdalnej, bylem w biurze moze z 5 razy jak cos sie dzialo i dalej chce tylko zdalnie. Nie odczuwam uszczerbku na zdrowiu ani psychicznym ani fizycznym
Ale ja lubie moją hybrydę. Nie każdy jest upośledzony społecznie.


@Dobrytyp: wyjaśniałem wcześniej już ten case. Nie każdy kto szanuje swój czas i nie lubi go marnować na głupoty jest "upośledzony społecznie". Możesz spotykać się z ludźmi, którzy chcą cię widzieć po pracy. w pracy ludzie z tobą gadają tylko dlatego, że ktoś im za to płaci.
@sikalafou wiem, że trollujesz tym wątkiem, ale pracując 5-7 lat w miejscu, w którym się śpi, je, gotuje, sprząta, nie jest zbyt zdrowe i nie wpływa pozytywnie na ludzi, podobnie jak i brak kontaktu z innymi, np ale każdy ma swoje potrzeby, ja pracą z domu wpędziłem się w niemałe problemy zdrowotne, źle nawyki