Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dolaczylem do zacnego grona #rozwod i po paru miesiacach zainstalowalem sobie #tinder #hinge i pare innych. I teraz nie wiem czy moze zylem w jakims matrixie przez tyle lat czy moze inflacja ludziom uderzyla do glowy ale wymagania kobiet sa tak wysokie ze chyba jedynie jakis promil mezczyzn jest w stanie je spelnic. Rzadko zagladam na wykop ale zaczalem przegladac sobie troche artykuly na temat samotnych mezczyzn i naprawde nie dziwie sie juz ze jest taka epidemia samotnosci

Ostatnia dziewczyna z ktora sie spotykalem, Maria, wiek 28 lat, pracujaca w korporacji, zarabiajaca 7k netto, wynajmujaca kawalerke, po studiach filologicznych oswiadczyla mi ze ona chcialaby jak najszybciej znalezc meza, dzieci i zostac SAMH (Stay at home mom). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spytalem sie a co jakby chlop chcial zostac Stay at home dad a ona mialaby utrzymywac dom? No bo ja chcialbym wlasnie tak opiekowac sie dzieciaczkami, gotowac, sprzatac i ogladac netflixa. Chyba nie musze mowic ze biedna dziewczyna az sie zagotowala.

Ja szukam partnerki do rozmow, spedzania czasu razem, fajnego seksu, zwiedzania swiata, podobnych zarobkow, wspierania sie w trudnych chwilach, starzeniu sie razem i budowania wspolnego domu. I nie jestem w stanie znalezc. No po prostu albo nic nie maja do zaoferowania oprocz ladnej buzi albo maja takie wymagania ze nie jestem w stanie sprostac. W wedlug tych internetowych kalkulatorow co znalazlem to jest w jakims 0.025% "the probability a guy of the U.S. male population ages"

Sam mam 33 lata, zarabiam brutto okolo 150k dolarow rocznie, mam splacone juz mieszkanie, jestem wysportowany, 194 cm. wzrostu, mam troche duzo pieniedzy odlozonych, dobra normalna rodzina, mam normalne hobby i w ogole sie o nic nie spinam. Jestem romantykiem i nie lubie Onsow ani zadncyh fwb czy poly. No i nie jestem w stanie znalezc normalnej dziewczyny ktora by sie dorzucala do zwiazku. One wszystkie chca lezec i pachniec. Jakby jeszcze byly jakies ciekawe rozmowy o polityce, ksiazkach, filmach, grach, podrozach. O czymkolwiek! - nie... One sie znaja na tipsach, plotkach w pracy i jakims swoim jednym hobby jak konie, koty, malowanie, "podroze". Co moze mi dziewczyna zaoferowac jezeli ja nie chce miec dzieci? Tragedia.

Teraz w Stanach panuje taka moda na 6666 czyli at least 6 feet, 6 figures, 6 inches and 6 pack i podobno taki termin jak High value man? “He Has To Be A Millionaire”… Asking Women About Male Income

Przeciez to jest katastrofa co sie dzieje. (PS: Nie, nie chce do Azji jechac szukac dziewczyny. Mi sie jedynie podobaja wysokie blondynki 1m80 wzwyz)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
@mirko_anonim: W sumie mam trochę podobnie (nie licząc zarobków, które są polskie). Też nie zamierzam zakładać rodziny. Prawdę tego już po wazektomii jestem.
Ostatnio miałem podobne rozkminy i ktoś się mnie spytał: "jeżeli nie chcesz mieć dzieci to po co ci kobieta?". To pytanie uświadomiło mi, że właśnie kobieta mi nie jest potrzebna. Kobiety wartościują inne rzeczy, mają inne wyobrażenie związku idealnego i w ogóle myślą inaczej. Ergo, jeżeli kobieta nie
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Moje koleżanki jak szukają kogoś do związku, to nie gwarantują stałego seksu i mówią, że lepiej być singielką i się poseksić raz, dwa do roku, jak najdzie ochota na kilka tygodni przygody, a tak to nie. Gdy na randkach faceci im tylko wspomną, że chcą mieć dziewczynę m.in do seksu, to od razu ich skreślają.

Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@AlexBrown: "już dawno nie używa się tipsów" - mowilem ogolnie o calym tym spa - manikur - fryzjerach

@Fakdup - No ja na przyklad potrzebuje kobiety dla bliskosci i podpory i zrozumienia

@AlienFromWenus - nie chce zostac ojcem ale ten tekst rzucilem zeby zobaczyc jej reakcje. No bo ja tez chcialbym sobie zyc i nie pracowac tylko ze bez "dzieciaczkow"

@KrowkaAtomowka - "czemu się rozwiedliscie?" .
@mirko_anonim: Plus jest taki, ze prawdopodobnie kobiety o profilu, ktorego szukasz maja stosunkowo malo adoratorow bo gros facetow w Polsce szuka kobiet utrzymanek. Ja bym celowal w lekarki/weternynarzy/przedsiebiorczynie i kobiety, ktore dorastaly w domu, w ktorym finansowo niczego nie brakowalo. Co ciekawe, kobiety te rzadko wymagaja, zeby facet zarabial wiecej od nich, ale i tak maja problem ze znalezieniem partnera, bo wiekszosc facetow nie uwaza niezaleznych kobiet za atrakcyjne lub faceci
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Ja chyba jestem taką dziewczyną której szukasz. Jesteśmy na podobnym poziomie zarobkowym, jestem ogarnięta, inteligentna, dojrzała mentalnie, można ze mną porozmawiać o wszystkim. Wszystkie wartości które wymieniłeś są mi bliskie kropka w kropkę. Też szukam osoby z którą mogłabym cieszyć się życiem które mam i na które zapracowałam. Nie chcę dzieci, jesteśmy rówieśnikami i jestem atrakcyjna, dbam o siebie, bardzo podobam się mężczyznom. Jedynie wzrost mam niski, bo 165
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Ta sama sytuacja u mnie, podobny wiek, stolica własne mieszkanie, podobne zarobki, jest nawet te 185cm, sylwetka zrobiona na siłowni, dobrze się ubieram problemem może być przeciętna morda. Niestety w tym miescie rozpusty to za mało, jak spotykam kobiety z moimi cechami to wymagania takie, ze bez slynnego kombo czterech szóstek nawet nie pokazuj sie jej na oczy, a tez nie kreci mnie branie na utrzymanie kogos z kim
Sam mam 33 lata, zarabiam brutto okolo 150k dolarow rocznie

Teraz w Stanach panuje taka moda na 6666 czyli at least 6 feet, 6 figures, 6 inches and 6 pack i podobno taki termin jak High value man?

@mirko_anonim: trzeba będzie zobaczyć gdzie skończą te kobiety za te parę lat. Może całe życie będą same bo tyle o ile mając 22 lata można wymagać wszystkiego to przy 32 już trzeba zacząć
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

@kwaz1
myślenie życzweniowe typie. Kobieta 40 lat zadbana z bmi w normie będzie mięc milion razy wieksze powodzenie zarówno na ons jak i do stałego związku niż redpillowiec w peaku swojego smv
@Pozytywny_gosc patrz kolejny odklejony redpilllowiec majaczacy cos o scianach XD oni niegdy sie nie naucza XD