Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dolaczylem do zacnego grona #rozwod i po paru miesiacach zainstalowalem sobie #tinder #hinge i pare innych. I teraz nie wiem czy moze zylem w jakims matrixie przez tyle lat czy moze inflacja ludziom uderzyla do glowy ale wymagania kobiet sa tak wysokie ze chyba jedynie jakis promil mezczyzn jest w stanie je spelnic. Rzadko zagladam na wykop ale zaczalem przegladac sobie troche artykuly na temat samotnych mezczyzn i naprawde nie dziwie sie juz ze jest taka epidemia samotnosci

Ostatnia dziewczyna z ktora sie spotykalem, Maria, wiek 28 lat, pracujaca w korporacji, zarabiajaca 7k netto, wynajmujaca kawalerke, po studiach filologicznych oswiadczyla mi ze ona chcialaby jak najszybciej znalezc meza, dzieci i zostac SAMH (Stay at home mom). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Spytalem sie a co jakby chlop chcial zostac Stay at home dad a ona mialaby utrzymywac dom? No bo ja chcialbym wlasnie tak opiekowac sie dzieciaczkami, gotowac, sprzatac i ogladac netflixa. Chyba nie musze mowic ze biedna dziewczyna az sie zagotowala.

Ja szukam partnerki do rozmow, spedzania czasu razem, fajnego seksu, zwiedzania swiata, podobnych zarobkow, wspierania sie w trudnych chwilach, starzeniu sie razem i budowania wspolnego domu. I nie jestem w stanie znalezc. No po prostu albo nic nie maja do zaoferowania oprocz ladnej buzi albo maja takie wymagania ze nie jestem w stanie sprostac. W wedlug tych internetowych kalkulatorow co znalazlem to jest w jakims 0.025% "the probability a guy of the U.S. male population ages"

Sam mam 33 lata, zarabiam brutto okolo 150k dolarow rocznie, mam splacone juz mieszkanie, jestem wysportowany, 194 cm. wzrostu, mam troche duzo pieniedzy odlozonych, dobra normalna rodzina, mam normalne hobby i w ogole sie o nic nie spinam. Jestem romantykiem i nie lubie Onsow ani zadncyh fwb czy poly. No i nie jestem w stanie znalezc normalnej dziewczyny ktora by sie dorzucala do zwiazku. One wszystkie chca lezec i pachniec. Jakby jeszcze byly jakies ciekawe rozmowy o polityce, ksiazkach, filmach, grach, podrozach. O czymkolwiek! - nie... One sie znaja na tipsach, plotkach w pracy i jakims swoim jednym hobby jak konie, koty, malowanie, "podroze". Co moze mi dziewczyna zaoferowac jezeli ja nie chce miec dzieci? Tragedia.

Teraz w Stanach panuje taka moda na 6666 czyli at least 6 feet, 6 figures, 6 inches and 6 pack i podobno taki termin jak High value man? “He Has To Be A Millionaire”… Asking Women About Male Income

Przeciez to jest katastrofa co sie dzieje. (PS: Nie, nie chce do Azji jechac szukac dziewczyny. Mi sie jedynie podobaja wysokie blondynki 1m80 wzwyz)

#zwiazki #logikarozowychpaskow #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 30
@matt___: Serio większość facetów w Polsce szuka kobiet utrzymanek? A jaki to jest typ facetów? Jakieś patusy? Zwykły szarak? Srogi katol-prawicowiec? Ja myślałam, że jest na odwrót... w sensie ogarnięty facet raczej nie będzie chciał kobiety utrzymanki bo to chyba w dłuższej perspektywie czasu generuje problemy.
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@matt___ "Plus jest taki, ze prawdopodobnie kobiety o profilu, ktorego szukasz maja stosunkowo malo adoratorow bo gros facetow w Polsce szuka kobiet utrzymanek."

I tak i nie. Sadze ze rzeczywiscie maja male grono adoratorow bo wiekszosc facetow sie zapewne boi podchodzic do ladnej lekarki ale z drugiej strony takie kobiety nie wezma sobie biedniejszego od nich. Taka wlasnie sytuacja byla z moja ex. Ja zarabialem 150k rocznie
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

Ja chyba jestem taką dziewczyną której szukasz. Jesteśmy na podobnym poziomie zarobkowym, jestem ogarnięta, inteligentna, dojrzała mentalnie, można ze mną porozmawiać o wszystkim. Wszystkie wartości które wymieniłeś są mi bliskie kropka w kropkę.


To mirabelko pisz jezeli jestes zainteresowana cablay532 [at] macr2.com


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
Odpowiedź ✨️ autora wpisu:

@Smauga: "Serio większość facetów w Polsce szuka kobiet utrzymanek?"

I tak i nie. Bogaci mezczyzni ktorzy lubia miec wladze wola posiadac utrzymanke bo moga nia kontrolowac. Najczesciej tacy faceci co osiagaja wysoki status majatkowy lubia powertripy i lubia miec wladze. Taka kobieta wtedy nie jest niezalezna finansowo wiec od nich nie ucieknie - i oni sie czuja panami.

Ogarniety facet ktory zarabia srednio, troche ponad, bedzie
@mirko_anonim: Cóż, moje doswiadczenia mowia, ze zarobki można zrekompensować wyksztalceniem, sposobem bycia/mowienia, wyglądem. Pozostaje mi życzyć szczęścia. Z ciekawości: w jakiej branży działała Była?
@Smauga: Może przesadziłem, że szukają utrzymanek, ale na pewno szukają kobiet, które zarabiają mniej od nich. Zgodze się, że ogarniętemu, zadowolonenmu facetowi bez kompleksów nie będą przeszkadzały wyższe zarobki partnerki