Wpis z mikrobloga

1 256 953 osób w 2019 przy wyniku 6,8% głosowało na Konfederację. Przy 10%-14% to będzie już 2,5 mln - 4 mln ludzi. Gdzie większość to pracujący i przedsiębiorcy, którzy utrzymują ten kraj. Przy ogólnej liczbie pracujących 16mln Polakach, ta liczba robi wrażenie.
Nadal nazywajcie nas "szurami", "konfiarzami", "kucami", "konfabulantami", "faszystami".
Ja byłem zniechęcony Konfederacją jako stały wyborca, ale teraz nabrałem wiatru w skrzydła i nadzieję na zmianę
Zapewne tak samo czuje kilkaset tysięcy zrezygnowanych do tej pory wyborców.
Więcej newsów, artykułów, filmów, reportaży i wyzywania Konfederacji - poprosimy o więcej!
#konfederacja #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #neuropa
źródło: 7fxdp7
  • 71
Nadal nazywajcie nas "szurami", "konfiarzami", "kucami", "konfabulantami", "faszystami".


@antywojo: Nie ma sprawy.

Ja byłem zniechęcony Konfederacją jako stały wyborca, ale teraz nabrałem wiatru w skrzydła i nadzieję na zmianę


Konfederacja schowała kwestie światopoglądowe (w tym Brauna), zrobiła jedno wielkie czyszczenie Internetu z kwestii kontrowersyjnych i wdrożyła spójny przekaz na swoje socjale. Więc jeżeli czułeś się zniechęcony, a nagle poczułeś wiatr zmian, to po prostu uległeś ich kampanii socjotechnicznej, zostałeś zwyczajnie zmanipulowany.
@antywojo: z korwinizmu sie wyrasta.
Niestety z nacjonalizmu wyrasta się rzadziej, a Konfa to partia nacjonalistyczna, dlatego lepiej trzyma wynik w starszych grupach wiekowych.

No i do tego dochodzi foliarstwo, który od lat w Polsce rosnie w siłę, a Konfa to dla nich jedyny wybór.

Poza tym jezeli jesteś gotów poświęcoc życie w nowoczesnym liberalnym lraju, aby może gdzieś jakiś podatek obniżą to xd
Toć nawet sam Mentzen twoerdzi, że z
@Sam_w_domu: nie wstydzę się. Tylko to nie ma znaczenia. W jaki sposób mój głos ma związek z tym, że z korwinizmu się wyrasta? Żaden. Jeżeli zagłosuję na PO, to potwierdzi to wyrastanie z korwinzmu, a jak zagłosuję na PiS to obali? Nie. To nie ma znaczenia.
Po prostu chcesz żebym podał nazwę partii. Ty mi potem napiszesz że to gorszy wybór niż Korwin i będzie ci się wydawało, że obaliłeś fakt
@antywojo: jak wiem skąd wy są.

Schowajcie Brauna poszczęść się boże, szurów, zawsze się trochę gwałci pedo Korwina, katotalibów, memcena z Januszexa itp. to zastanowię się nad zagłosowałem.

Wtedy i ja głosowałem. Przymknąłem oko na odpały, bo "gospodarka jest najważniejsza" i "wolność". Było to jednak kłamstwo waszej partii. Otrzymaliśmy zamorydyzm, katoprawactwo, ruskich agentów i szurów antyszczepów, anynauka, anty rozum i godność człowieka. Czyli połowa z tego to to za co nienawidzimy
Nosz #!$%@? przeciez z tego sie juz jakis kabaret zrobil.


@Sam_w_domu: kiedyś prowadziłem identyczne rozmowy z nimi. Tylko jeden neuropek ciągle pisał, że POWAŻNY I MĄDRY CZŁOWIEK NIEIRONICZNIE POPIERA TYLKO PO. Mam wrażenie, że oni się wstydzą własnych poglądów, bo głosują albo na PiS, albo na Lewicę, albo boją się znów rozpętać wojenek między sobą jak kiedyś - były czasy kiedy jedne neuropki cisnęły drugich, bo była neuropa lewicowa i neuropa
@USSCallisto: to samo tutaj:
https://wykop.pl/wpis/70836305/poprzedni-wpis-wywolal-wielki-bol-czterech-liter-i#250880179

Praktycznie codziennie zadaje to pytanie i jeszcze nie dostalem odpowiedzi. Smiechowe jest to ze ja oficjalnie mowie na kogo glosuje i jestem to w stanie uzasadnic natomiast jak mi ktos pisze "nie na konfederacje" to uzasadnia to sciana wysrywow i neuropejskiej propagandy.

Mnie to zwyczajnie bawi bo o ile mi to lotto i sie swietnie bawie o tyle jak osoba postronna to czyta to widzi jak
@Sam_w_domu: A może w umowie dot. politycznego trollingu internetowego mają zakaz popierania jakiejkolwiek partii? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie będą popierać PO, bo jak wyciekną kiedyś prawdziwe dane neuropków, albo okaże się, że są naprawdę opłacanymi trollami to po wpisach będzie można łatwo określić, które ugrupowanie ich wynajęło? Lewicy otwarcie nie poprą, bo wstyd w ogóle się przyznać, że się ten twór wyznaje, do PiS też nie
mniejszego zła, którym jest PO


@StarySer: i nie przeszkadza ci to ze w przeszlosci juz rzadzili czym rozpoczeli zamykanie kopaln wprowadzanie cenzury i to ze lider partii twierdzac ze "nigdzie sie nie wybiera" zwyczajnie klamal kilka miesiecy pozniej bedac juz w brukseli?

Nie przeszkadza ci dalsze niszczenie gospodarki socjalem+ i wzrostem cen mieszkan kredytem 0%.

Nie przeszkadza ci popieranie unijnych ekopomyslow i dyrektywy eksmisyjnej przez ktora potencjalnie miliony polakow wyladuje "pod
@Sam_w_domu: Proste, poszanowanie demokracji, rozdzielenie funkcji prokuratora i ministra sprawiedliwości, legalna aborcja, nieszkalowanie ludzi o innych poglądach, orientacji, wyznaniu etc., poszanowanie prawa i Konstytucji, dobre relacje międzynarodowe, nie bycie faszystowskim śmieciem.

Tyle mordo. A gdyby nie ta szkalowana przez wasz wiecznie unia, to miliony Polaków żarłoby gruz ze szczawiem i byś marzył o tym, żeby żyć na takim poziomie jakim żyjesz obecnie.

Po prostu KO to partia NEUTRALNA, która nie jest
poszanowanie demokracji


@SzejdiSlimSzejdi: dlatego odrzucaja kazdy projekt obywatelski ustawy i glosuja za poborem do wojska i zamykaniem ludzi w czasie covida?

legalna aborcja


@SzejdiSlimSzejdi: musieliby zmienic konstytucje. Tego sie NIE DA zrobic.

nieszkalowanie ludzi o innych poglądach, orientacji, wyznaniu etc.


@SzejdiSlimSzejdi: tusk nie robi nic innego. Przeciez ledwie kilka dni temu pieprzyl cos o orientacji seksualnej konfederacji i ciagle narzeka na katolicyzm pisu.

poszanowanie prawa i konstytucji


@SzejdiSlimSzejdi:
@Sam_w_domu: No i mamy nasz ulubiony najwspanialszy argument, którym od lat tłumaczycie cały ideologiczny syf, który jest rdzeniem waszej partii. "Wyrwane z kontekstu" xD

Kurde, przyznam się, że tak dobrze ci szło i już myślałem, że mnie czymś zaskoczysz, a tu jak krew w piach. Czyli jak od lat, nic się w tym temacie nie zmieniło.

1. Polityczny wiec konfy, przemawia krzysiu bosak
2. Agitator vel wodzirej, między przemówieniami, podburza tłum
@antywojo no ale tak jest. przecież ta partia nie wprowadzi żadnych reform gospodarczych bo ich pomysły są po prostu nie realne (o czym mówił memcen u stanowskiego) W 2015 miałem podobnie jak Ty, pamiętam jak wtedy nawet każdy fan KNP traktował Brauna jako normalna osobe która ma poczucie humoru (patrz historia gwiezdnych wojen Yoda żydem). Ale jeśli po tych 8 latach nadal wierzysz w ich ideały i nie widzisz całego absurdu tych
@antywojo: z Konfederacji się wyrasta - to słowa tych osób które wkroczyły w dorosłe życie i doczlapaly się jakiejś pracy na etacie albo Julek które po pójściu do pierwszej pracy w jakimś Rossmanie zobaczyły jak ciężko się żyje na własny rachunek dlatego uciekają w strefę marzen gdzie to państwo wszystko załatwia. Tymczasem człowiek zaradny i robotny jak to mówią starzy ludzie nie chce aż takiej opieki państwa tylko tego żeby się