Wpis z mikrobloga

1 256 953 osób w 2019 przy wyniku 6,8% głosowało na Konfederację. Przy 10%-14% to będzie już 2,5 mln - 4 mln ludzi. Gdzie większość to pracujący i przedsiębiorcy, którzy utrzymują ten kraj. Przy ogólnej liczbie pracujących 16mln Polakach, ta liczba robi wrażenie.
Nadal nazywajcie nas "szurami", "konfiarzami", "kucami", "konfabulantami", "faszystami".
Ja byłem zniechęcony Konfederacją jako stały wyborca, ale teraz nabrałem wiatru w skrzydła i nadzieję na zmianę
Zapewne tak samo czuje kilkaset tysięcy zrezygnowanych do tej pory wyborców.
Więcej newsów, artykułów, filmów, reportaży i wyzywania Konfederacji - poprosimy o więcej!
#konfederacja #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #neuropa
a.....o - 1 256 953 osób w 2019 przy wyniku 6,8% głosowało na Konfederację. Przy 10%-...

źródło: 7fxdp7

Pobierz
  • 71
Nadal nazywajcie nas "szurami", "konfiarzami", "kucami", "konfabulantami", "faszystami".


@antywojo: Nie ma sprawy.

Ja byłem zniechęcony Konfederacją jako stały wyborca, ale teraz nabrałem wiatru w skrzydła i nadzieję na zmianę


Konfederacja schowała kwestie światopoglądowe (w tym Brauna), zrobiła jedno wielkie czyszczenie Internetu z kwestii kontrowersyjnych i wdrożyła spójny przekaz na swoje socjale. Więc jeżeli czułeś się zniechęcony, a nagle poczułeś wiatr zmian, to po prostu uległeś ich kampanii socjotechnicznej, zostałeś zwyczajnie zmanipulowany.
@antywojo: z korwinizmu sie wyrasta.
Niestety z nacjonalizmu wyrasta się rzadziej, a Konfa to partia nacjonalistyczna, dlatego lepiej trzyma wynik w starszych grupach wiekowych.

No i do tego dochodzi foliarstwo, który od lat w Polsce rosnie w siłę, a Konfa to dla nich jedyny wybór.

Poza tym jezeli jesteś gotów poświęcoc życie w nowoczesnym liberalnym lraju, aby może gdzieś jakiś podatek obniżą to xd
Toć nawet sam Mentzen twoerdzi, że z