Wpis z mikrobloga

@AtlantyQ: Robią to dla pieniędzy, nie mają jakiś większych zdolności, z j.polskiego było w miarę ok wiec fajnie załapać taką fuszkę w pismaku i mieć na żyćko.
Bardziej gardzę bordo na wykopie którzy nie robią tego dla kasy, tylko dla plusów albo miejsca w rankingu, tego to już w ogóle nie pojmuję, choć chyba jeszcze gorzej myślę o tych małpach bezmózgich którym to się podoba ( ͡º ͜ʖ͡
@AtlantyQ: Ja już jestem tak uczulony na clickbaity że aż mnie nerwica bierze jak widzę takie nagłówki :) Nie klikać.

Warto poświęcić chwile, odpalić sobie Inoreadera i stworzyć własny feed z kanałów RSS pod siebie. Dzięki temu mam spokój z gownopprtalami.
@AtlantyQ: jeżeli ktoś ma ci coś ciekawego to przekazania to nie musi się gimnastykować w tytule tematu, jak widzisz tam tego typu wypociny to nie klikasz bo i tak nie ma tam niczego ciekawego. Niestety Internet wygląda tak jak wygląda bo większość ludzi to debile.
@LifeReboot

@AtlantyQ: bardziej gardzę ludźmi którzy w to klikają, bo to przez nich takie artykuły zasmieciły Internet. Jeżeli tytuł nic nie mówi poza clickbaitem to nie należy tego klikać.

@LifeReboot ale tuzy intelektu nie tylko w to klikają, ale też robią takim portalom reklamę ¯_(ツ)_/¯