Wpis z mikrobloga

1 256 953 osób w 2019 przy wyniku 6,8% głosowało na Konfederację. Przy 10%-14% to będzie już 2,5 mln - 4 mln ludzi. Gdzie większość to pracujący i przedsiębiorcy, którzy utrzymują ten kraj. Przy ogólnej liczbie pracujących 16mln Polakach, ta liczba robi wrażenie.
Nadal nazywajcie nas "szurami", "konfiarzami", "kucami", "konfabulantami", "faszystami".
Ja byłem zniechęcony Konfederacją jako stały wyborca, ale teraz nabrałem wiatru w skrzydła i nadzieję na zmianę
Zapewne tak samo czuje kilkaset tysięcy zrezygnowanych do tej pory wyborców.
Więcej newsów, artykułów, filmów, reportaży i wyzywania Konfederacji - poprosimy o więcej!
#konfederacja #polityka #bekazpisu #bekazlewactwa #neuropa
a.....o - 1 256 953 osób w 2019 przy wyniku 6,8% głosowało na Konfederację. Przy 10%-...

źródło: 7fxdp7

Pobierz
  • 71
@Sam_w_domu: nie wstydzę się. Tylko to nie ma znaczenia. W jaki sposób mój głos ma związek z tym, że z korwinizmu się wyrasta? Żaden. Jeżeli zagłosuję na PO, to potwierdzi to wyrastanie z korwinzmu, a jak zagłosuję na PiS to obali? Nie. To nie ma znaczenia.
Po prostu chcesz żebym podał nazwę partii. Ty mi potem napiszesz że to gorszy wybór niż Korwin i będzie ci się wydawało, że obaliłeś fakt
@antywojo: jak wiem skąd wy są.

Schowajcie Brauna poszczęść się boże, szurów, zawsze się trochę gwałci pedo Korwina, katotalibów, memcena z Januszexa itp. to zastanowię się nad zagłosowałem.

Wtedy i ja głosowałem. Przymknąłem oko na odpały, bo "gospodarka jest najważniejsza" i "wolność". Było to jednak kłamstwo waszej partii. Otrzymaliśmy zamorydyzm, katoprawactwo, ruskich agentów i szurów antyszczepów, anynauka, anty rozum i godność człowieka. Czyli połowa z tego to to za co nienawidzimy
Nosz #!$%@? przeciez z tego sie juz jakis kabaret zrobil.


@Sam_w_domu: kiedyś prowadziłem identyczne rozmowy z nimi. Tylko jeden neuropek ciągle pisał, że POWAŻNY I MĄDRY CZŁOWIEK NIEIRONICZNIE POPIERA TYLKO PO. Mam wrażenie, że oni się wstydzą własnych poglądów, bo głosują albo na PiS, albo na Lewicę, albo boją się znów rozpętać wojenek między sobą jak kiedyś - były czasy kiedy jedne neuropki cisnęły drugich, bo była neuropa lewicowa i neuropa
@USSCallisto: to samo tutaj:
https://wykop.pl/wpis/70836305/poprzedni-wpis-wywolal-wielki-bol-czterech-liter-i#250880179

Praktycznie codziennie zadaje to pytanie i jeszcze nie dostalem odpowiedzi. Smiechowe jest to ze ja oficjalnie mowie na kogo glosuje i jestem to w stanie uzasadnic natomiast jak mi ktos pisze "nie na konfederacje" to uzasadnia to sciana wysrywow i neuropejskiej propagandy.

Mnie to zwyczajnie bawi bo o ile mi to lotto i sie swietnie bawie o tyle jak osoba postronna to czyta to widzi jak