Wpis z mikrobloga

@mentari: A jeśli chodzi o młode matki, to myślę, że dostają już stanowczo zbyt wiele moich pieniędzy. Płacę im za to, że spłodzą SWOJE dziecko, później za to, że je łaskawie wychowają, za to, że z pracy zrezygnują, a teraz mam jeszcze płacić za to, że do pracy łaskawie wrócą i będą na siebie same zarabiać (cóż za wspaniałomyślność ze strony naszych polskich księżniczek nie wiem, jak mam im dziękować oraz
@ater: Psychofani Tuska i PO już rozpoczęli mobilizację, a Wyborcza dzień w dzień ciśnie temat "jednej listy" i powtarza te same, zmanipulowane sondaże.

Ta kampania będzie ciężka do wytrzymania dla każdego kto nie jest w obozie POPIS.
@ater: Balcerowicz to chyba jak go matka zaraz urodziła zaczął wrzeszczeć "WOLNY RYNEK", niestety wygląda na to, że nawet na starość nie zmądrzeje
@ater: No niestety, ale Kaczyński opozycję wygrał na loterii. No bo serio, jak PO chcę robić to samo co PiS, to po cholerę głosować na jednych albo na drugich? Liczyć na to, że jeden złodziej ukradnie mniej, albo będzie trochę łaskawiej "kochał" obywateli?

Mam wrażenie, że Tusk wcale nie chcę wygrać wyborów, bo po co mu to? Może ekipa ma na niego jakieś haki i go zmusili do tego, żeby się
@ater: Balcerowicz to niestety neoliberalny oszołom, który każdego, kto ma jakikolwiek problem z jego reformami, wyzywa od populistów i demagogów. Żeby nie było, uważam że ma zasługi za swoje reformy, ale mam wrażenie, że nie potrafi się zmierzyć z krytyką.
Przez takich jak on i Rostowski (piniendzy nie ma i nie będzie) dzisiaj PiS rządzi, bo są tacy mądrzy, ale nawet nie potrafią przewidzieć kiedy ten kryzys spowodowany przez Pis nastąpi,
card_man - @ater: Balcerowicz to niestety neoliberalny oszołom, który każdego, kto ma...

źródło: FZxjkL1XwAA839z

Pobierz