Wpis z mikrobloga

Chłop żeby te psy bronić już nawet bierze statystyki morderstw wśród ludzi xD


@DavyX: Łoo, ale wysyp lewaków wklejających odnośniki do jakiś pojedynczych przypadków pogryzienia xDD Ale statystyk, które miażdżą ich argumenty nie rozumieją. Argument morderstw jest na tyle mocny (a nie głupi!!), że nawet go nie wiecie o co w tym chodzi xD A może to onuce trolle mają przerwę i sobie ćwiczą. Typowy lewak = zakazać tego, co akurat
Oby cię nigdy nie #!$%@?ła jak jej flashbacki z przejść załączą.


@GryzeKisiel: Poprzedni, adoptowany amstaff nie ugryzł mnie przez 10 lat, jako ciekawostkę mogę napisać, że czułem niepewność tylko przez chwilę w pierwszy dzień po adopcji, gdy ze szczęścia w domu dostał przypływu energii, nie byłem też tak doświadczony jak teraz.
Z tą z kolei mam już kontakt przez kilkadziesiąt miesięcy i też zapowiada się, że będzie jak z poprzednim.
Miałem
Takiego znawcę jak ty (..) bym tłukł pałą aż zmądrzeje

I poleci kolejny ban za grożenie pobiciem. To pokazuje poziom dyskusji i że teoretycznie "jesteście" (zwrot do ludzi ograniczonych) bardziej niebezpieczni od tych psów.
ja tam w sumie to tylko czekam żeby te zwierzęce gówna zgłaszać jak tylko widzę gdzieś puszczone wolno, za każdym razem. Chciałbym też żeby weszły przepisy surowe względem kagańcu dla tych psich śmieci. Generalnie to chciałbym żeby w końcu ktoś odgórnie podjął debatę na temat traktowania tego ścierwa, wyglądającego jak gówno na smyczy.
@DobryWykopek Jeśli to ten pies o którym myślę to bardzo długo był do adopcji. To jest suczka? Ok 1,5-2 lata temu właściciel zostawił na posesji samopas dwie suczki, siostry. I się pogryzły, jedna właśnie miała rozszarpany pysk
nie lubie krótkowłosych ale szanuje za przygarnięcie.

Ja mam kundelki od zawsze i o ile nie są najpiękniejsze to nadrabiają przywiazaniem


@Nerlo_ajcats: Dla mnie 'rasa' nie ma znaczenia, bardziej los mnie z nimi splątuje z danym zwierzakiem. Wcześniej adoptowałem też kundelka, niewidomą suczkę z dłuższą sierścią, poznałem ją, gdy pomagałem innym zwierzętom, a ona weszła w wiadro ( ͡° ͜ʖ ͡°) W 2021: w maju niestety odeszła
Jeśli to ten pies o którym myślę to bardzo długo był do adopcji. To jest suczka? Ok 1,5-2 lata temu właściciel zostawił na posesji samopas dwie suczki, siostry. I się pogryzły, jedna właśnie miała rozszarpany pysk


@JokerBonifacy: Możliwe, że to o niej piszesz. Wydanie takiego psa do adopcji, nie jest taki proste. Zaczęto o nich pisać od jesieni 2019, były w różnych miastach w tymczasowych schronieniach, dwa lata później ją przygarnąłem.
Jest u mnie już 15 miesięcy, a zacząłem ją odwiedzać od 2020 r. więc raczej na pewno nic takiego się nie stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DobryWykopek: powiedzial kazdy xD wiesz - chrzanic Ciebie, jak nie jestes przeszkolony, taki pies stwarza zagrozenie dla innych. Mam nadzieje, ze w koncu wprowadzi sie bezwzgledy zakaz posiadania groznych ras w polsce przez amatorow

Nie, ona chce żyć. Jak i pewnie
@Mistrszzz: Widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz, w kwestii psów oraz w kwestii logicznego myślenia. Czyli jesteś za zakazem wszystkiego co stwarza zagrożenie dla innych, wspaniały umysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no tyle ze to tylko pies... i to grozny

Dla mnie ten pies jest ważniejszy od ciebie, bo ciebie nawet nie znam. Wiec to kwestia postrzegania. Z twojej perspektywy wygląda to inaczej i próbujesz
@DobryWykopek: obawiaj sie kogo chcesz, mnie to nie interesuje. Tak jak na bron palna, tak samo na posiadanie groznego psa powinno byc wymagane co najmniej odpowiednie przeszkolenie potwierdzone na papierze. Predzej czy pozniej zostanie to wprowadzone, o to sie nie martw