Wpis z mikrobloga

40 % z nich (kobiet) wskazało, że nie ma dzieci, bo nie ma partnera.


10:05

#!$%@?, zacznijcie w końcu mówić w debatach publicznych, że kobiety nie mają partnera nie dlatego, że mężczyźni mieszkają na wsiach, a kobiety mają przewagę w dużych miastach tylko dlatego, że kobiety chcą mieć faceta, który wygląda jak ten z filmów amerykańskich albo z obrazków na instagramie. Od najbardziej zabitej dechami wiochy w Polsce do większego miasta jest maks. 100 km. To nie jest odległość, która nie pozwala znajdywać partnerów. Problem jest w tym, że kobieta nie chce rolnika czy drwala z okrągłą mordą i 177 cm wzrostu tylko członka zarządu lub młodego managera, który zarabia 25 tys. zł i ma mordę kanciastą jak kowadło i 185+ cm. A takich, których opisałem jest tylko mały %, a każda kobieta chce takiego. Dlatego dzieci się nie rodzą. To jest proste jak budowa cepa. Jak jakiś pseudo socjolog spierdox jak ja to zauważa, to dlaczego ludzie na uniwersytetach nie chcą tego zauważyć albo mówić o tym głośno? Poprawność polityczna? TO JEST PROBLEM DEMOGRAFII, a nie pseudo #!$%@?.

#demografia #rozowepaski #zwiazki #przegryw #blackpill
rysiekryszard - >40 % z nich (kobiet) wskazało, że nie ma dzieci, bo nie ma partnera....
  • 53
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Bo gdyby tak powiedzieli to by ich zcancelowali. Żyjemy w świecie, w którym powiedzenie kobietom brutalnej prawdy o nich samych, która przecież stosują jest nie na miejscu i śmierdzi nienawiścią do kobiet.

Ale to dobrze, bo to doprowadzi do gigantycznych zmian społecznych w ciągu kilku lat, nie wpłyną one na mnie bo się urodziłem jako podczlowiek, ale gwarantuje że p0lki będą #!$%@?
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: To jest prawda, ale gdyby jakiś polityk, socjolog, czy dziennikarz powiedział coś takiego publicznie, od razu spadałaby na niego krytyka i wylało się wiadro pomyj. Bo przecież nasze kochane Polki wcale takie nie są, wcale. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kopytnik_1 - @rysiekryszard: To jest prawda, ale gdyby jakiś polityk, socjolog, czy d...
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Bawi mnie to, że im u kobiet wyższa pozycja i większe zarobki, tym mniejsza pula potencjalnych partnerów. Same na siebie kręcą bata i wygryzają z rynku matrymonialnego. To tyle, jeśli chodzi o równość. Nawet nie zaczynając rozmowy o wyglądzie.
  • Odpowiedz
, zacznijcie w końcu mówić w debatach publicznych, że kobiety nie mają partnera nie dlatego, że mężczyźni mieszkają na wsiach, a kobiety mają przewagę w dużych miastach tylko dlatego, że kobiety chcą mieć faceta, który wygląda jak ten z filmów amerykańskich albo z obrazków na instagramie.


@rysiekryszard: Ty powiedziałeś. I co, pomogło?

Myślisz że laski to usłyszą i powiedzą? Kurde, rzeczywiście! Pora obniżyć standardy!
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: A po co kobieta ma się wiązać z facetem, który jest nudny, mało rozgarnięty, słabo zarabia, a w dodatku jej nie kręci? No po co? Podaj mi jeden powód.

Dla faceta wiadomo, każda partnerka jest dobra, bo macie większy popęd seksualny i praktycznie każdy stosunek kończy się dla was orgazmem. To jest biologia, a nie żaden dowód na szlachetność czy wielkoduszność płci męskiej. Facet dąży do związku, żeby mieć seks
  • Odpowiedz
Facet dąży do związku, żeby mieć seks i służącą do ogarniania domu, niektórzy jeszcze chcą mieć dzieci,


@janeeyrie: Wiadomo, mężczyźni to podludzie o najprymitywniejszych instynktach, którzy nie potrafią włączyć odkurzacza. W przeciwieństwie do was. Wy macie to zaprogramowane genetycznie. No i niektórzy z tych łajdaków jeszcze o zgrozo chcą mieć dzieci! Co za roszczeniowe prostaki!

Napluć ci na morde, to mało.
  • Odpowiedz
@janeeyrie: Ale sobie dorobiłas ideaologię. Każdy facet to primityw, który szuka partnerki tylko po to, żeby spuścic z kija i mieć drugą mamę. Łatwiej ci się tak żyje, czy może zwyczajna projekcja, bo tak coś nawiązujesz do tego seksu - każdy facet to dla ciebie pół #!$%@?, pół bankomat? Newsflash, nie ma nic gorszego niż nudna laska typu bezideowy liberał spod znaku #livelovelaugh czy #girlsjustwannahavefun , które w dzisiajszych czasach są
  • Odpowiedz
@janeeyrie dziwne ze kiedyś wystarczyło żebyś nie pił i już byłeś brany pod uwagę a teraz trzeba spełnić cała check listę żeby jakaś brzydka laska w ogóle chciała się z tobą spotkać
  • Odpowiedz
@rysiekryszard no tak, bo gdyby problem występował z dryigoej strony, to wszyscy nagle chcieliby grube lochy z rzadkimi krótkimi włosami pod pachami i na nogach xD

Ale wy, incele, jesteście żałośni. Hipokryzja ocieka z tego waszego blackpill czy redpill albo innych pillów, że masakra.

Tak samo jak kobiety chciał dobrych partii dla siebie, tak samo mężczyźni chcą też dobrych partii dla siebie. To że jesteście brzydcy, nie potraficie zadbać o siebie albo
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Ja jestem z mniejszego miasta i mogę powiedzieć, że nie da się znaleźć żadnej normalnej dziewczyny która jest starsza niż 27 lat, albo dzieciata albo w związku szukająca kogoś na boku. Mieszkam około 100 km od Warszawy i w życiu nie pomyślał bym aby szukać tam drugiej połówki, mieszkałem tam 3 lata i szkoda życia na te spędzanie całych godzin w korkach.
  • Odpowiedz
po co kobieta ma się wiązać z facetem, który jest nudny, mało rozgarnięty, słabo zarabia, a w dodatku jej nie kręci?


@janeeyrie: Faceci masowo się wiążą z takimi kobietami. Co więcej, jak im przychodzi kryzys wieku średniego i zdradzanie z kolegą z pracy to cały system prawny jest zbudowany przeciwko mężczyźnie. Facet traci nagle wszystko po harowaniu przez całe życie na swoją wybredną księżniczkę. Niezły deal dla nas.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Polacy wychowują się w #!$%@? rodzinach. Większość albo rozbita a to wpływa na relację, albo małżeństwo typu,, raz co powiedziałem Grażyna że cię kocham i jak coś się zmieni to ci dam znać" laski żyjąc w takiej rodzinę i dochodzą do wniosku że lepiej być samej niż w takim związku.jak potrzebuje orgazmu to włączy aplikacje, dostanie orgazm od Chada i wraca do swojego mieszkania, kota i swojego życia.
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: ludzie w egiptach rozmnażają się normalnie w biedzie reszta murzynów tak samo 40 lat temu nasi rodzice sie tez rozmnażali i mieli biedę a oni teraz tłumaczą że w lepszych czasach jak nasi starzy my nie mamy warunków do utrzymywania dzieci ? to bujda na resorach po prostu społeczeństwo się zmieniło i polki nie chcą rodzić dzieci bo chcą ruchać się z chadami i taka jest prawda to nie wina
  • Odpowiedz
@Dr_Kkiiddlleerrssoonn: Być może warto się przyjrzeć zatrudnieniu w Polsce i pracy jako takiej. Mało kto w tym kraju robi 40h od poniedziałku do piątku i prowadzi dostatnie życie. Polacy pracują bardzo dużo, na tle Europy wręcz #!$%@?, a większości się nie przelewa, bo to nie jest szczególnie tani kraj. Jeśli rąbiesz na 1,5 etatu, żeby żyć na normalnym poziomie, to jak tu wrzucic jeszcze dziecko? Dziecko teraz to luksus; spójrzmy prawdziwe
  • Odpowiedz