Wpis z mikrobloga

Takiego znawcę jak ty który broni za wszelką cenę te wybryki natury bym tłukł pałą aż zmądrzeje


@Wedkarz91: Proszę wskazać gdzie bronię za wszelką cenę. Nie jest to rasa dla 'każdego' (dla odpowiedzialnych osób), mocna i specyficzna, dlatego wypadki są bardziej "medialne". Odpowiednie wychowanie takiego psa jest ważne dla jego psychiki, jak z resztą każdego psa. Pozdrawiam. A w ogóle to bojem się i trzemsem się przez te groźby (
@Wedkarz91: żaden pies nie urodził człowieka.

Jednak to ludzie są wielokrotnie większym zagrożeniem niż psy. Więc jeśli chcemy zakazywać pitbulli, to wcześniej powinniśmy zakazać rozmnażać się ludziom, bo są niebezpieczni.

Chcecie (komentujący) ludzi karać za ich własne czyny, natomiast przy psach nie macie problemu ze zbiorową odpowiedzialnością. Jesteście bandą przerażonych hipokrytów, którzy nie potrafią przyjąć do wiadomości prostych statystyk liczbowych, bo są w kontrze do waszych lęków xD
@DobryWykopek: W prawie każdym komentarzu bronisz tych psów i objaśniasz co ma wpływ na jego wychowanie. #!$%@?ć takich pseudo znawców jak ty, Dla mnie możesz je hodować i 99 lat bez żadnego wypadku, ale te wypadki się zdarzają u innych i kończą się prawie zawsze tragicznie. Żaden kundel z tej rasy stworzonej do agresji nie powinien mieć prawa bytu. Jest tyle innych ras z którymi jest mniej problemów i nie #!$%@?ą
@Hrjk: Szczęście w nieszczęściu że jest teraz bardzo dużo takich przypadków i już zajmują się jakimiś regulacjami. Przynajmniej kaganiec dla psów tych różnych #!$%@? ras będzie przymusowy. Tylko co powiedzieć rodzicom dzieciaka który poszedł w odwiedziny do kolegi i taki pies jak ze zdjęcia rozszarpał go żywcem. W domu pewnie takiego nakazu kagańcowego nie będzie :(.
natomiast przy psach nie macie problemu ze zbiorową odpowiedzialnością.


@Hrjk: Dokładnie. Za każdym razem widząc zalążki do kłótni wystarczy przypomnieć sobie, że w społeczeństwie więcej jest głupich niż mądrych. Na nic tłumaczenia, rozmowy, statystyki, porównania. Ci ludzie mają swoje wybiórcze przekonania. Nie przejmuję się nimi. Życzę im jak najmniej nerwów. A osobiście gdy mam na smyczy mocnego psa lub psa po przejściach, to i tak nie dopuszczam go do ludzi czy
Tylko co powiedzieć rodzicom dzieciaka który poszedł w odwiedziny do kolegi i taki pies jak ze zdjęcia rozszarpał go żywcem.


@Wedkarz91: Martwienie się na zapas. Oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, to właściciele psa będą za niego odpowiadać. Równie dobrze temu wymyślonemu dziecku krzywdę w tym domu może zrobić wujek tego kolegi. Zakazać wujków.
lecisz na czarno, nie chcę tego oglądać, powinno być oznaczone jako +18


@crookedman: Przykro mi. Postaram się jakoś pozbierać po dopisaniu do twojej listy. Oczywiście również przepraszam jeśli uraziłem widokiem skrzywdzonego psa.