Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam różne artykułu i doszedłem do wniosku, że tym razem media próbują straszyć społeczeństwo Konfederacją wmawiając, że po wyborach będzie współpracować z PiSem. Do jakich niegodziwości jeszcze te łże-media posuną się, żeby spróbować uratować wizerunek tzw. licencjonowanej opozycji, która sama nie potrafi zawalczyć o głosy wyborców?

#polityka #konfederacja #sondaz #bekazlewactwa #bekazpisu
Pobierz L3stko - Tak sobie czytam różne artykułu i doszedłem do wniosku, że tym razem media p...
źródło: 89caaf4d23a2f3ba27ff6b9c9299745e6dc6c50664ce566d993b11a9b010b248
  • 79
Ugrupowanie które jest najbardziej krytyczne wobec PiSu, najrzadziej głosuje podobnie jak PiS


@L3stko: ale jak już głosuje/działa to tak, żeby uprzykrzyć życie obywatelom w sprawach społecznych/obyczajowych, jak poparcie przez cały klub wniosku do Trybunału Przyłębskiej o uwalenie aborcji.

Chcesz mi zatem powiedzieć, że

ale nie wybieraj sobie pojedynczych argumentów, tam zdaje się coś więcej napisałem.
a co ma Bąkiewicz do Konfederacji?


@L3stko: w jaki sposób został prezesem stow. Marsz Niepodłegłości jeśli nie ma żadnego związku z konfą?

Kto w ogóle stworzył MN? ONR i blood&honour w 2009r, później BH wypadło ale weszła MW. Potem powstał RN w składzie ONR MW i chyba trzeci. Teraz RN jest częścią konfy. Jakim cudem Bąkiewicz został prezesem skoro nie ma z nimi nic wspólnego?
@L3stko: po pierwsze możliwość aborcji jest tylko teoretyczna, żaden lekarz nie zaryzykuje swojej kariery i pójścia do więzienia, bo pisowki prokurator oceniający czy była zasadna będzie miał akurat zły dzień. Po drugie nie napisałem, że było jakieś głosowanie. Napisałem, że udało im się to w tym wypadku nie poprzez głosowanie ale poprzez złożenie wniosku do TK
o uwalenie aborcji.


@Lipathor: kolejny.... Aborcja w Polsce nadal jest legalna.

ale nie wybieraj sobie pojedynczych argumentów, tam zdaje się coś więcej napisałem.


PiS i Konfederacja mają podobne podejście do jednej kwestii - aborcji. I na tej podstawie wymyśliliście sobie jakoby koalicję. Ale jak Lewica co chwila przepycha PiSowi szkodliwe ustawy to "i sleep". To właśnie Wybiórcza wybrała sobie pojedynczy argument.